Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wakacyjne spotkanie z prezydentem miasta [FOTOGALERIA]

Radosny gwar, śmiechy i mnóstwo ciekawych pytań, a przy tym wiele rezolutnych odpowiedzi wypełniło dziś prezydencki gabinet.

 

Wtorkowym wczesnym popołudniem (28 lipca br.) Prezydenta Miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna odwiedziła urocza ekipa. Gośćmi włodarza nadsańskiego grodu byli tym razem młodzi przemyślanie, którzy rozpoczęli właśnie kolejny turnus na półkolonii organizowanej przez Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 

Brak opisu obrazka

 

Wizyta w magistracie obfitowała w niespodzianki… Najpierw najważniejsza osoba w mieście przeczytała swoim ciekawskim gościom fragment nowej, jeszcze gorącej książeczki pt. „Gdzie się podział niedźwiadek z fontanny?”. A ponieważ historia niedźwiadka niezwykle zaintrygowała naszych milusińskich, każdy z nich otrzymał z rąk prezydenta własny egzemplarz z przygodami sympatycznego, kudłatego bohatera.

 

Brak opisu obrazka

 

Kiedy w progu gabinetu Prezydenta Miasta Przemyśla stają maluchy, od razu wiadomo, że jednym z najważniejszych „punktów programu” takiej wizyty będzie zdjęcie w fotelu włodarza miasta. I tym razem nie było inaczej… Zwieńczeniem miłego spotkania było to, co wszystkie dzieci lubią najbardziej – czyli przygotowana przez gospodarza góra słodkości.

 

Brak opisu obrazka

 

Gościem specjalnym wtorkowego wydarzenia był redaktor Polskiego Radia Rzeszów pan Marek Cynkar, który jako rasowy dziennikarz, zadawał (zarówno Prezydentowi, jak i jego przemiłym gościom) wiele niełatwych pytań. Jakich? Tego niebawem dowiecie się, jeśli włączycie Radio Rzeszów. Zapraszamy do odbiorników.

 

Brak opisu obrazka

 

Przed kolonistami POSiR-u jeszcze wiele atrakcji. Do końca turnusu zostało kilka dni… W tym czasie czekają na nich niezliczone (nie tylko sportowe) wyzwania, wycieczki i zabawy. Mamy nadzieję, że to będzie dla nich niezapomniany czas. Taki… Który z uśmiechem będą wspominać nawet za wiele lat.

 

 

tekst i zdjęcia: Agata Czereba

Wersja XML