Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Dobra wiadomość dla klientów Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Przemyślu

Powoli dobiegają końca rozpoczęte 6 lipca prace remontowe i konserwacyjne urządzeń i instalacji wytwarzania ciepła oraz sieci ciepłowniczej i innych urządzeń infrastruktury przesyłowo-dystrybucyjnej Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Przemyślu. W tym czasie firma rozpoczęła również prace przygotowawcze, dotyczące włączenia do systemu ciepłowniczego nowego źródła ciepła budowanego na terenie ciepłowni Zasanie przez spółkę PGNiG Termika.

Brak opisu obrazka

Związana z powyższymi pracami przerwa w dostawie ciepłej wody, zgodnie z zapowiedziami, ma się zakończyć najpóźniej w niedzielę, 12 lipca. Wszystkich zniecierpliwionych zaistniałą sytuacją zapewniamy, że coroczna przerwa wynika wyłącznie z troski o Państwa dobro. Dzięki niej infrastruktura ciepłownicza MPEC-u jest znakomicie przygotowana do sezonu grzewczego, a tym samym nie będziecie Państwo musieli martwić się zimą ani o ciepło w kaloryferach, ani o ciepłą wodę w kranie. Ponadto, jak zapowiada Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej – jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem firmy, to już w przyszłym roku owa przerwa zostanie radykalnie ograniczona.

 

Ale to nie koniec dobrych wieści, bowiem jak informuje Prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Przemyślu – firma rozstrzygnęła właśnie przetarg na dostawę węgla. A ponieważ cena tego surowca jest niższa niż w ubiegłym roku (na co znaczący wpływ ma tegoroczna nadwyżka produkcji węgla w Polsce), można przewidywać, iż opłata za energię cieplną dostarczaną przez MPEC w przyszłym roku nie powinna ulec zmianie.

 

Brak opisu obrazka

tekst: Agata Czereba

zdjęcie: Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Przemyślu

Wersja XML