Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Koncerty, spektakle, wakacje na Zamku, czyli… PCKiN Zamek wraca do gry!

Jeszcze nie opadł kurz po sobotnim koncercie Witka Muzyka Ulicy, a Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek szykuje dla Państwa kolejne niespodzianki.

 

Brak opisu obrazka

 

Już w najbliższą środę (24 czerwca) o godzinie 18.00 nareszcie oficjalnie odnotujemy Zamkowy Początek Lata! W tym roku zainauguruje go Koncert „Iść w stronę słońca” w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Przemyśl”.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa w środę, 24 czerwca o godzinie 18.00 na niecodzienne widowisko. W programie m.in. tańce historyczne – Rondau, Bourree, Folia, Fandango, Passacalia, Entre de Espagniol, Forlana i Polonez z Mazurem, a także Family Klezmer Band – blok klezmerski, blok bałkański oraz blok biesiadny.*

*szczegóły na plakacie

 

Brak opisu obrazka

 

A już w piątek, 26 czerwca na scenie przemyskiego Zamku zobaczymy plejadę gwiazd w doskonałej komedii o mieszaniu ról damsko-męskich (i nie tylko)…

 

Brak opisu obrazka

 

Spektakl pt. „Kobieta Idealna” miał się odbyć 19 marca, jednak z wiadomych względów został on przeniesiony na inny termin. Na szczęście – w myśl powiedzenia: „co się odwlecze, to nie uciecze” – spektakl w reżyserii Stefana Friedmanna i Adrianny Biedrzyńskiej, ze znakomitymi rolami: Artura Dziurmana, Mikołaja Krawczyka, Adrianny Biedrzyńskiej i Piotra Skargi odbędzie się!

 

Dla tych, którzy chcieliby kupić bilety mamy niedobre wiadomości… Wszystkie wejściówki (jeszcze w marcu br.) zostały wyprzedane. Jednocześnie pragniemy uspokoić Państwa, którzy przed trzema miesiącami stali się szczęśliwymi posiadaczami biletów na spektakl -  bowiem wszystkie zakupione wówczas wejściówki zachowały swoją ważność.

 

Brak opisu obrazka

 

W lipcu Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek szykuje niespodziankę dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta...

 

Brak opisu obrazka

 

Historyczno-artystyczne wakacje na Zamku Kazimierzowskim - to propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby przeżyć tego lata niezwykłą przygodę. Wędrówki po tajemniczych zakamarkach jednego z najcenniejszych zabytków w naszym mieście, nauka tańca dworskiego, pokaz filmów, zajęcia plastyczne i warsztaty twórcze, pokazy, zabawy, teatr ze skrzynki i czytanie zamkowych legend to tylko część atrakcji, jakie przygotowała dla dzieciaków „zamkowa” załoga.*

 

*Oferta kierowana jest do grup zorganizowanych (kolonii, półkolonii). Informacje, zgłoszenia, zapisy prowadzone są przez Dział Organizacji Imprez PCKiN Zamek – telefon: 16 678 50 61 w. 23, e-mail:

 

 

Do zobaczenia!

 

Brak opisu obrazka

Opracowała: Agata Czereba

Wersja XML