Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Fabryka Czekolady niczym z powieści Roalda Dahla? Takie rzeczy tylko w podprzemyskich Wapowcach! #WspieramyLokalsów

Okazuje się, że niełatwy dla przedsiębiorców czas pandemii może być również całkiem niezłym źródłem inspiracji, nowych pomysłów i odważnych kroków… Tak stało się w przypadku Dworu Wapowce. Skupiający się do tej pory na działalności hotelowo-restauracyjnej właściciele, postanowili podjąć zupełnie inne wyzwanie. Od niedawna w podprzemyskiej miejscowości „dworscy” pracownicy, niczym Charlie Wonka, tworzą przepyszne, pachnące i wielobarwne czekoladowe słodkości. Wyjątkowe praliny pobudzają nie tylko zmysł smaku, ale dzięki swojej – niemal biżuteryjnej formie – również cieszą oko. To zgrabne połączenie sprawia, że jeśli już trafimy do Choco Factory w Wapowcach, to – wraz z wytwarzaną tam czekoladą – w gratisie otrzymamy morze szczęściodajnych endorfin.

 

Pragniesz spróbować prawdziwej czekolady, a nie takiej, jaką wytwarzają wielkie korporacje? Nasza czekolada wytwarzana jest ręcznie, z dbałością o każdy składnik. Dbamy, aby nasza czekolada była wyrabiana wyłącznie ze składników o najwyższej jakości. Własnoręcznie wybieramy najlepsze ziarna i wytwarzamy z nich miazgę kakaową, do której następnie dodawane są pozostałe naturalne surowce. Nasza czekolada to autentyczny, niczym niesfałszowany smak. Ganaże do naszych pralinek także są pochodzenia naturalnego – zachęcają pomysłodawcy przedsięwzięcia.

 

 

Choco Factory to projekt płynący z serca, skierowany do miłośników czekolady i wszystkiego, co z tym boskim przysmakiem związane. Zarówno dla najmłodszych sympatyków słodkości, jak i tych „troszkę” starszych. Choć tak naprawdę, wiek nie ma tu żadnego znaczenia. Jeżeli jesteś smakoszem czekolady, oferta Fabryki Czekolady przy Dworze w Wapowcach skierowana jest właśnie dla Ciebie!

 

 

Gorąco zachęcamy Państwa do odwiedzenia Fabryki Czekolady w Wapowcach! #WspierajmyLokalsów! Kupujmy lokalne produkty!

 

 

tekst: Agata Czereba

zdjęcia: Choco Factory

 

choco factory.jpeg

Wersja XML