Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Kino samochodowe w Przemyślu zostało odwołane

Jeszcze na początku tygodnia wydawało się, że zaplanowane na pierwszy, czerwcowy weekend kino samochodowe w Przemyślu, odbędzie się. Niestety, wieczorem, w środę 3 czerwca, organizatorzy wydarzenia zamieścili na swojej stronie oświadczenie, w którym informują, że wydarzenie jednak nie dojdzie do skutku.

 

- Podstawowym założeniem #odjazdowegokina było przywrócenie odrobiny normalności w tej nowej dla wszystkich nas sytuacji. Kino samochodowe cieszące się dużą popularnością za zachodnią granicą miało być odskocznią od ciągłego przebywania w domu i możliwością spędzenia czasu w inny sposób. W nad przygotowaniami z logistyką, techniką oraz marketingiem całego wydarzenia spędziliśmy blisko miesiąc czasu, aby oddać Wam wydarzenie, które będzie jednym z pierwszych po rozluźnieniu restrykcji nałożonych przez władzę. Byłby to pierwszy krok w kierunku “normalnego” stanu rzeczy sprzed koronawirusa - podają przedstawiciele BT Events Meetings & Incentive

 

- Głównym założeniem oraz warunkiem, aby realizacja się odbyła, było zebranie minimalnej liczby samochodów na seans. Z uwagi na to, że niestety nie udało nam się osiągnąć wymaganego minimum, jesteśmy zmuszeni na całkowite odwołanie obu seansów w Przemyślu. Nie jest dla nas łatwa decyzja. Chcielibyśmy bardzo podziękować osobom, które zakupiły bilety, tym samym wyraziły chęć uczestnictwa w wydarzeniu. Wszystkie bilety, które trafiły na Wasze skrzynki mailowe tracą ważność z dniem publikacji oświadczenia, informujemy również, że koszty zakupu biletów zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych. Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie oraz liczymy na zrozumieniedodają organizatorzy.

 

Brak opisu obrazka

fot. pixabay.com

Wersja XML