Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Pokaż swój talent

Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu zaprasza wszystkie dzieci przedszkoli i uczniów przemyskich szkół podstawowych bez wychodzenia z domu do udziału w Konkursie online - "Pokaż swój talent".

Jesteśmy przekonani, że w okresie zawieszenia zajęć szkolnych uczniowie szkół i przedszkoli wykonują bardzo wiele ciekawych rzeczy, prac plastycznych, uczą się samodzielnie piosenek, wierszyków, śpiewają, ćwiczą, wykonują nietypowe prace ręczne, zadania szkolne itp. Zapraszamy wszystkie dzieci przedszkoli i szkół podstawowych miasta Przemyśla do nietypowego konkursu. Nagrajcie krótkie filmiki lub zróbcie zdjęcie prezentujące to, czego uczycie się w domach w trakcie przerwy od zajęć szkolnych. Wykorzystajcie praktycznie swoje smartfony i tablety! Może to być zaśpiewanie piosenki, recytowanie wiersza, namalowanie obrazka, zdjęcie wykonanych ręcznie przedmiotów, robótek ręcznych lub całkiem czegoś innego, czego nauczyliście się w domu w tym okresie. Ważne, żeby było to coś oryginalnego. Nagrajcie krótki filmik telefonem lub zróbcie zdjęcie wykonanych prac, nie tylko plastycznych i prześlijcie je na adres: admin@mdkprzemysl.pl. Najlepsze i najciekawsze prace pokażemy online, a na Zwycięzców czekają oczywiście nagrody. Konkurs trwa do ostatniego dnia, w którym będą zawieszone zajęcia w szkołach i przedszkolach. Czekamy na pokazanie Waszej aktywności w domach! Rodzice mogą pomagać!

Brak opisu obrazka

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury w Przemyślu: https://mdkprzemysl.pl/?p=1180

Wersja XML