Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Koronawirus - Komunikaty

 WAŻNE KOMUNIKATY DOTYCZĄCE AKTUALNEJ SYTUACJI:

 

 • Komunikat dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przemyślu

  Brak opisu obrazka
  KOMUNIKAT DYREKTORA MIEJSKIEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W PRZEMYŚLU
  Data publikacji: 25-11-2020 10:32
 • Galeria Sanowa uruchamia POGOTOWIE ZAKUPOWE

  Brak opisu obrazka
  Galeria Sanowa, włącza się do czynnej walki z koronawirusem i uruchamia program wsparcia społecznego dla mieszkańców Przemyśla, którzy z różnych powodów mają problemy ze zrealizowaniem swoich potrzeb zakupowych.
  Data publikacji: 23-11-2020 13:16
 • 80 komputerów dla dzieci z przemyskich domów dziecka i rodzin zastępczych

  Brak opisu obrazka
  Miasto Przemyśl przekazało dzieciom z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Maciek”, Domu dla Dzieci „Nasza Chata” oraz do MOPS - docelowo z przeznaczeniem dla 65 rodzin zastępczych - 80 komputerów zakupionych ze środków przyznanych w ramach projektu pn. „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii  COVID-19”.
  Data publikacji: 23-11-2020 11:00
 • „Kompetencje dla Branży Turystycznej i sektora żywności wysokiej jakości” – zadania Anty-Covid

  Brak opisu obrazka
  MDDP spółka akcyjna Akademia Biznesu sp. k., realizuje projekt pn. „Kompetencje dla Branży Turystycznej i sektora żywności wysokiej jakości” – zadania Anty-Covid. Jest on współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach II osi priorytetowej „Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji” Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.
  Data publikacji: 23-11-2020 07:55
 • Podziel się życiem! Twoje osocze zawiera przeciwciała.

  Brak opisu obrazka
  Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie zwraca się z apelem o oddanie osocza do osób w wieku 18-65 lat, które przechorowały Covid-19 (potwierdzony testem), bądź przeszły bezobjawowe zakażenie wirusem SARS-CoV-2v (potwierdzone testem lub wpisem w aplikacji gabinet.gov.pl), zostały uznane za wyleczone i czują się zdrowe, czyli minęło co najmniej: 28 dni od zakończenia objawów, 18 dni od zakończenia izolacji.
  Data publikacji: 16-11-2020 12:49
 • Dofinansowanie na szkolenie/doradztwo/coaching pracowników przemyskich przedsiębiorstw

  Brak opisu obrazka
  Firma CTS Customized Training Solutions Sp. z o.o., KDK INFO SP. Z O.O. oraz MDDP spółka akcyjna Akademia Biznesu sp. k. realizatorzy projektów antycovidowych zapraszają do udziału w projektach przedsiębiorców z terenu województwa podkarpackiego. Wsparcie udzielane jest na szkolenia, doradztwo oraz coaching pracowników.
  Data publikacji: 16-11-2020 11:40
 • Przemyśl przystąpił do programu „Wspieraj Seniora”. Na czym polega? Kto może skorzystać? Jak długo potrwa? Wyjaśniamy:

  Brak opisu obrazka
  12 listopada br. Wiceprezydent Miasta Przemyśla Bogusław Świeży podpisał z Wojewodą Podkarpackim reprezentowanym przez Dyrektora Wydziału Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie Małgorzatę Dankowską umowę o przystąpieniu Gminy Miejskiej Przemyśl do Programu "Wspieraj Seniora".
  Data publikacji: 12-11-2020 15:25
 • Biblioteka może udostępniać zbiory na zewnątrz budynku

  Brak opisu obrazka
  Przemyska Biblioteka Publiczna przypomina, że na podstawie § 6 ust. 11a rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. o wprowadzeniu ograniczenia prowadzenia działalności przez biblioteki publiczne PBP i jej filie miejskie od 7 listopada do 29 listopada pozostaną nieczynne dla czytelników. Istnieje natomiast możliwość udostępniania zbiorów przed wejściem do budynku PBP przy ul. Grodzkiej 8 oraz siedzibami filii z maksymalnym ograniczeniem kontaktów bezpośrednich.
  Data publikacji: 12-11-2020 13:53
 • Kolejna partia płynów odkażających trafiła do Przemyśla

  Brak opisu obrazka
  Ogromny transport płynów do odkażania trafił wczoraj (3 listopada) do naszego miasta z Wojewódzkiego Magazynu Obrony Cywilnej. 1620 sztuk pięciolitrowych pojemników dostarczyli do jednej ze spółek miejskich niezawodni żołnierze z przemyskiej kompanii Obrony Terytorialnej.
  Data publikacji: 04-11-2020 15:18
 • Pomoc dla przedsiębiorstw z sektora żywności wysokiej jakości

  Brak opisu obrazka
  MDDP spółka akcyjna Akademia Biznesu sp. k., realizuje projekt pn. „Kompetencje dla Branży Turystycznej i sektora żywności wysokiej jakości” – zadania Anty-Covid. Jest on współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach II osi priorytetowej „Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji” Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Działanie 2.21 „Poprawa zarządzania, rozwój kapitału ludzkiego oraz wsparcie procesów innowacyjnych przedsiębiorstw”.  
  Data publikacji: 04-11-2020 14:27
Wersja XML