Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Koronawirus - Komunikaty

 WAŻNE KOMUNIKATY DOTYCZĄCE AKTUALNEJ SYTUACJI:

 

 • Przemyśl i powiat przemyski "wypadły" z żółtej strefy

  Brak opisu obrazka
  Na dzisiejszej (13 sierpnia) konferencji prasowej wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński poinformował, że zmniejszyła się liczba powiatów objętych specjalnymi obostrzeniami związanymi z epidemią. Na liście stref żółtych i czerwonych od najbliższego piątku nie będzie Przemyśla i powiatu przemyskiego, a więc obowiązujące od kilku dni dodatkowe obostrzenia nie będą obowiązywać. Aktualna lista zostanie wkrótce opublikowana na stronie Ministerstwa Zdrowia.
  Data publikacji: 13-08-2020 13:37
 • Nie nosisz maseczki lub przyłbicy? Licz się z karą! Wspólne działania policji, straży miejskiej i sanepidu

  Brak opisu obrazka
  Za niezakrycie ust i nosa grozi nam mandat w wysokości 500 złotych. Poza tym policjanci mogą skierować wniosek do sądu, który może nałożyć grzywnę do 5 tysięcy złotych. Natomiast sanepid ma prawo nałożyć również karę w wysokości 30 tysięcy złotych !!!
  Data publikacji: 07-08-2020 12:56
 • Dodatkowe obostrzenia w powiatach z największym przyrostem zakażeń. Na liście Przemyśl i powiat przemyski

  Brak opisu obrazka
  Od soboty w powiatach z największym wzrostem zakażeń wrócą niektóre obostrzenia. - Chcemy wprowadzić dodatkowe rygory w 19 powiatach z największym przyrostem zakażeń, w województwach śląskim, wielkopolskim, małopolskim, łódzkim, podkarpackim i świętokrzyskim - poinformował dzisiaj (6 sierpnia br.) minister zdrowia Łukasz Szumowski.  
  Data publikacji: 06-08-2020 12:39
 • Koronawirus SARS-CoV-2 wciąż śmiertelnie groźny! Nie lekceważmy obowiązków i zaleceń!

  Brak opisu obrazka
  Mimo tego, iż od ogłoszenia światowej epidemii minęło wiele miesięcy, koronawirus SARS-CoV-2 nadal zbiera swoje (niestety nierzadko śmiertelne) żniwo.
  Data publikacji: 23-07-2020 10:37
 • Potwierdzony wynik badania SARS-CoV-2 u pracownika PWiK

  Brak opisu obrazka
  Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Przemyślu poinformował, że wczoraj (15 lipca) w godzinach popołudniowych Zarząd Spółki otrzymał informacje o potwierdzonym, dodatnim wyniku badania w kierunku SARS-CoV-2 u pracownika PWiK, zatrudnionego w Zakładzie Uzdatniania Wody.
  Data publikacji: 16-07-2020 08:31
 • Krew w wakacje potrzebna jak nigdy! Podziel się bezcennym lekiem

  Brak opisu obrazka
  Zaczęły się wakacje, czyli najtrudniejszy czas dla publicznej służby krwi. W tym okresie bieżące stany magazynowe krwi i jej składników w Polsce drastycznie maleją, dlatego jest ona szczególnie potrzebna. Stąd apel do krwiodawców o oddanie jej przed wyjazdem na wakacje.
  Data publikacji: 14-07-2020 12:43
 • Jesteś świadkiem przemocy? Możesz pomóc, nie wychodząc z domu!

  Brak opisu obrazka
  Okres izolacji to dla części Polaków prawdziwy koszmar. Dotychczas w wielu domach małżonkowie przez większość tygodnia mijali się w drzwiach, wymieniali niezbędnymi informacjami. W weekend każde było pochłonięte swoimi obowiązkami. Okazji by wejść na „kurs kolizyjny” nie było zbyt wiele. Aktualna sytuacja diametralnie zmieniła dotychczasowy porządek. Konieczność pracy z domu, nieustanne przebywanie ze sobą często na niewielkim metrażu, brak stałych kontaktów z osobami z zewnątrz oraz niepewność potęgują frustrację, która często objawia się agresją.
  Data publikacji: 06-07-2020 14:38
 • Apel do pasażerów Miejskiego Zakładu Komunikacji w Przemyślu

  Brak opisu obrazka
  Jakiś czas temu informowaliśmy Państwa o poluzowaniu niektórych obostrzeń związanych z panującą w naszym kraju epidemią koronawirusa SARS-CoV-2. Dotyczyły one m.in. zasad podróżowania komunikacją miejską. Poza zwiększeniem limitów dotyczących dozwolonej liczby osób w komunikacji miejskiej, od 25 maja przywróciliśmy również możliwość zakupu biletu u kierowcy autobusu.
  Data publikacji: 25-06-2020 10:38
 • Izolacja stała się koszmarem – dramat rodzin z problemem alkoholowym. Gdzie szukać wsparcia?

  Brak opisu obrazka
  Ci, którzy przed wybuchem epidemii rozpoczęli terapię współuzależnienia w poradni, mają możliwość jej kontynuowania. W związku z ograniczeniami zalecane są rozmowy online lub telefoniczne. Szczegóły można uzyskać, kontaktując się z właściwą placówką.
  Data publikacji: 23-06-2020 15:21
 • Fabryka Czekolady niczym z powieści Roalda Dahla? Takie rzeczy tylko w podprzemyskich Wapowcach! #WspieramyLokalsów

  Brak opisu obrazka
  Okazuje się, że niełatwy dla przedsiębiorców czas pandemii, może być również całkiem niezłym źródłem inspiracji, nowych pomysłów i odważnych kroków… Tak też stało się w przypadku miejscowego Dworu Wapowce. Skupiający się do tej pory na działalności hotelowo-restauracyjnej właściciele, postanowili podjąć zupełnie inne wyzwanie.
  Data publikacji: 22-06-2020 09:52
Wersja XML