Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Koronawirus - Komunikaty

 WAŻNE KOMUNIKATY DOTYCZĄCE AKTUALNEJ SYTUACJI:

 

 • Szczepienie pacjentów w domu. NFZ zorganizował ponad 100 dodatkowych punktów

  Brak opisu obrazka
  Wyjazdowe punkty szczepień są dodatkowym wsparciem dla populacyjnych punktów, które zgłaszając się do Narodowego Programu Szczepień, potwierdziły, że są gotowe do mobilnego szczepienia pacjentów w domach. W skali kraju powstało 117 dodatkowych, wyjazdowych punktów szczepień.
  Data publikacji: 18-02-2021 09:48
 • PILNE! Czasowe zamknięcie Grodzkiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

  Brak opisu obrazka
  Grodzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Przemyślu jest nieczynny do odwołania z powodu absencji chorobowej pracowników.
  Data publikacji: 17-02-2021 08:00
 • Szpital Wojewódzki w Przemyślu rozpoczął szczepienia nauczycieli

  Brak opisu obrazka
  Co do zasady miejscem szczepień nauczycieli będzie punkt szczepień populacyjnych zlokalizowany przy ul. Sportowej 6 w Przemyślu – boczne wejście od strony parkingu głównego.
  Data publikacji: 16-02-2021 11:31
 • Zwolnienia dla restauratorów z koncesji za alkohol

  Brak opisu obrazka
  Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Przemyślu, która odbyła się 29 stycznia br., radni jednogłośnie przyjęli uchwałę o zwolnieniu z opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych należnej w 2021 roku. Jest to kolejna forma wsparcia przez samorząd branży gastronomicznej w czasie pandemii. Podjęcie uchwały było możliwe dzięki zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID19, innych chorób zakaźnych oraz wywoływanych nimi sytuacji kryzysowych. 
  Data publikacji: 01-02-2021 14:41
 • Od 1 lutego otwarte galerie handlowe i muzea. Pozostałe restrykcje przedłużone do 14 bm.

  Zrzut ekranu z konferencji prasowej Ministra Zdrowia Andrzeja Niedzielskiego. W tle napis "Otwarcie sklepów w galeriach handlowych w reżimie sanitarnym od 1 lutego"
  - Galerie handlowe będą otwarte od 1 lutego, ale przedłużamy wszystkie pozostałe obostrzenia do 14 lutego - taką decyzję rządu ws. restrykcji związanych z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 ogłosił podczas dzisiejszej (28 bm.) konferencji prasowej Minister Zdrowia Andrzej Niedzielski.
  Data publikacji: 28-01-2021 14:47
 • Chciałbyś się zarejestrować na szczepienie, ale brakuje miejsc? Ta informacja jest dla Ciebie

  Brak opisu obrazka
  Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu informuje, iż związku z ograniczoną liczbą szczepionek, bardzo szybko wyczerpały się wolne terminy szczepień dla seniorów.
  Data publikacji: 22-01-2021 11:28
 • Transport osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień

  Brak opisu obrazka
  Prezydent Miasta Przemyśla informuje osoby, które zapisały się na szczepienia przeciw COVID-19, ale mają trudności z samodzielnym dotarciem do punktów szczepień, iż mogą skorzystać z bezpłatnego transportu organizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przemyślu.
  Data publikacji: 21-01-2021 09:34
 • Zgłoś swoją organizację do akcji #WspierajSeniora!

  Brak opisu obrazka
  Chcesz pomóc seniorowi? Masz czas i możliwość zrobienia zakupów osobie potrzebującej czy wyprowadzić psa na spacer? A może Ty jesteś seniorem i potrzebujesz wsparcia w codziennych czynnościach?
  Data publikacji: 21-01-2021 08:39
 • Kolejny etap Narodowego Programu Szczepień: ruszyła rejestracja seniorów 80+ i formularz zgłoszeń dla pozostałych

  baner Narodowy Program Szczepień
  Rozpoczął się proces powszechnych szczepień przeciw COVID-19. Od 15 stycznia seniorzy powyżej 80. roku życia mogą zarejestrować się na szczepienia na konkretny termin. Zaraz potem, bo od 22 stycznia, będą mogły zrobić to osoby, które skończyły 70 lat. Pozostali będą mogli zgłosić chęć zaszczepienia poprzez krótki formularz online. Dzięki temu otrzymają informacje, gdy ruszy rejestracja na konkretny termin dla konkretnych grup wiekowych lub zawodowych.
  Data publikacji: 15-01-2021 10:46
 • Narodowy Program Szczepień - najnowsze informacje - krok po kroku

  baner Narodowy Program Szczepień
  W ostatnich dniach podczas codziennych intensywnych rozmów zespół samorządowo-rządowy wypracował rozwiązania dotyczące organizacji szczepień. Związek Miast Polskich opublikował ustalenia i „instrukcję obsługi” dla miast
  Data publikacji: 15-01-2021 08:53
Wersja XML