Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Koronawirus - Komunikaty

 WAŻNE KOMUNIKATY DOTYCZĄCE AKTUALNEJ SYTUACJI:

 

 • Rząd ogłosił nowe obostrzenia związane z COVID-19

  Brak opisu obrazka
  W związku z sytuacją z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, rząd zdecydował o wprowadzeniu nowych obostrzeń. Na dzisiejszej (7 grudnia) konferencji prasowej ogłosili je minister zdrowia Adam Niedzielski i wiceszef resortu Waldemar Kraska.
  Data publikacji: 07-12-2021 14:37
 • Fundusz Kompensacyjny Szczepień Ochronnych przyjęty przez Radę Ministrów

  Grafika Ministerstwo Zdrowia
  Pacjenci, u których wystąpią niepożądane działania po podaniu szczepionki, będą mogli uzyskać świadczenie pieniężne. Zapewni to utworzony przez rząd Fundusz Kompensacyjny Szczepień Ochronnych.
  Data publikacji: 02-08-2021 07:18
 • Zaszczepieni w Przemyślu

  grafika poglądowa - zdjęcia osób w różnym wieku, na niebieskim tle z hasłem Szczepimy się!
  Informujemy, że serwis gov.pl na bieżąco publikuje dane dotyczące liczby zaszczepionych osób na terenie danego województwa i gminy. Aktualizowane codziennie informacje są publikowane na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/szczepienia-gmin Według danych na 24 czerwca w Przemyślu pełną dawką zostało zaszczepionych 34,5% mieszkańców.  
  Data publikacji: 24-06-2021 15:09
 • Unijny Certyfikat COVID potwierdzający szczepienie jest już dostępny w aplikacji mObywatel

  zdjęcie poglądowe - certyfikat wyświetlający się w telefonie
  Od 21 czerwca w aplikacji mObywatel jest dostępny Unijny Certyfikat COVID (UCC) umożliwiający osobom zaszczepionym, ozdrowieńcom oraz osobom posiadającym negatywny wynik testu na koronawirusa swobodne podróżowanie po Unii Europejskiej.
  Data publikacji: 24-06-2021 07:55
 • Punkt szczepień przy Ratuszowej otwarty

  tablica na budynku przed wejściem z napisem Punkt Szczepień Powszechnych
  Już o 8 godzinie rano w uruchomionym dzisiaj (17 maja) Punkcie Szczepień Powszechnych pojawili się pierwsi przemyślanie, którzy w ubiegłym tygodniu zarejestrowali się w ustawionym w ubiegłym tygodniu Rynku i Galerii Sanowej specjalnej strefie rejestracji przygotowanej przez Wojewódzki Szpital. Uruchomiony dzisiaj punkt przyjmie dzisiaj ponad 100 osób, które zostaną zaszczepione preparatem Moderna. 
  Data publikacji: 17-05-2021 10:31
 • Zarejestruj się na szczepienie!

  namiot szpitala wojewódzkiego, w którym odbywa się rejestracja
  Dzisiaj (12 maja) jeszcze do 14.00 każdy dorosły mieszkaniec, który ma wystawione e-skierowanie, może się zarejestrować na szczepienie przeciwko COVID‑19 w specjalnie utworzonym punkcie rejestracji przy przemyskim Urzędzie Miejskim. W namiocie, który znajdą Państwo przed wejściem do Magistratu, pracownicy Szpitala Wojewódzkiego pomogą znaleźć odpowiedni termin szczepienia i odpowiedzą na ważne pytania i wątpliwości. Jutro i pojutrze (13 i 14 maja) w godzinach 10-14 punkt będzie działał w Galerii Sanowej.
  Data publikacji: 12-05-2021 12:29
 • WAŻNE - 17 maja otwarcie nowego Punktu Szczepień Populacyjnych w Przemyślu

  Brak opisu obrazka
  W poniedziałek, 17 maja br., rozpocznie działalność Punkt Szczepień Populacyjnych przy ul. Ratuszowej 1. Będzie się on mieścił w obecnym budynku Urzędu Miejskiego, w sali gimnastycznej byłej szkoły. Powstanie punktu możliwe było dzięki współpracy samorządu miasta Przemyśla i Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu.
  Data publikacji: 09-05-2021 06:34
 • Stopniowe luzowanie obostrzeń w maju

  harmonogram uchylania obostrzeń w formie graficznej - powtórzenie tekstu z komunikatu
  Jak stwierdził na dzisiejszej (28 kwietnia) konferencji prasowej Premier Mateusz Morawiecki dane epidemiologiczne z ostatnich dni pozwalają "z optymizmem patrzeć w przyszłość". Rząd przedstawił plan luzowania obostrzeń związanych z pandemią i odmrażania gospodarki. Możliwe, że od 15 maja pożegnamy się z maseczkami na świeżym powietrzu. Wszystko zależy od sytuacji epidemiologicznej. 
  Data publikacji: 28-04-2021 11:44
 • Szczepimy się w Wojewódzkim Szpitalu im. św. Ojca Pio

  lekarz i pielęgniarka przyjmujący w punkcie szczepień
  Jak informuje Wojewódzki Szpital w Przemyślu od kilku dni działa tutaj punkt szczepień przeciw covid-19 mieszczący się przy poradniach obok wejścia głównego. W placówce przy ul. Monte Cassino szczepienie odbywa się produktem firm Pfizer/BioNTech, a na obecny tydzień są jeszcze wolne miejsca dla chętnych. Punkt czynny jest 6 dni w tygodniu.
  Data publikacji: 26-04-2021 10:51
 • Szczepienia przeciw COVID-19 w dawnym Kinie „Bałtyk”

  Brak opisu obrazka
  Centrum Medyczne Medyk w Przemyślu przypomina, że w budynku mieszczącym się przy ulicy Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II 2/2 (dawna siedziba Wyższej Szkoły Prawa i Administracji, a jeszcze wcześniej Kina Bałtyk) realizowane są szczepienia przeciw COVID-19.
  Data publikacji: 21-04-2021 14:47
Wersja XML