Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Informacja o ograniczeniu działalności Przemyskiej Biblioteki Publicznej i filii na terenie miasta

W nawiązaniu do informacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, że po wprowadzeniu rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie ogłoszenia stanu epidemii przedłużeniu ulegają ograniczenia w działalności instytucji kultury, Przemyska Biblioteka Publiczna informuje o ograniczeniu działalności biblioteki głównej przy ul. Grodzkiej 8 oraz filii na terenie miasta.

 

W wyżej wymienionym terminie nie będą świadczone usługi dla Czytelników tj.: wypożyczenia, zwroty, udostępnienia zbiorów w wypożyczalniach, czytelniach. Nie będą realizowane rezerwacje i zamówienia zbiorów.

 

Jednocześnie informujemy, że nie będą naliczane opłaty za przetrzymanie zbiorów bibliotecznych w czasie zamknięcia agend.

 

Ponadto w przemyskiej bibliotece nie będą organizowane spotkania, zajęcia, warsztaty i inne zaplanowane wydarzenia z udziałem czytelników i użytkowników biblioteki.

 

W zamkniętych dla Czytelników agendach Przemyskiej Biblioteki Publicznej prowadzone będą wewnętrzne prace biblioteczne, natomiast działania kulturalno-edukacyjne będą prowadzone zdalnie z wykorzystaniem strony internetowej i mediów społecznościowych.

 

W sprawach pilnych zalecany jest kontakt telefoniczny lub mailowy z wybraną placówką w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dane teleadresowe agend Przemyskiej Biblioteki Publicznej dostępne są na stronie: www.biblioteka.przemysl.pl

 

Czas zamknięcia placówek może ulec zmianie. O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

 

 

Za utrudnienia przepraszamy!

 

Brak opisu obrazka

Wersja XML