Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Młodzi zdolni. 9 medali lekkoatletów UKS Tempo 5 z Przemyśla!

25 stycznia br. w Mielcu odbyły się Halowe Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów Młodszych w lekkiej atletyce. Młodzi sportowcy (rocznik 2003 i młodsi) mierzyli swoje siły tuż po solidnie  przepracowanych obozach w Ulanowie (biegi średnie) oraz Mielcu (konkurencje techniczne).

W wydarzeniu udział wzięła także załoga UKS Tempo 5 z Przemyśla, która po raz kolejny udowodniła, że stanowi absolutną lekkoatletyczną czołówkę w swojej kategorii wiekowej.

 

Pomimo „poobozowego” zmęczenia przemyślanie zdobyli aż dziewięć medali oraz  zanotowali wiele rekordów życiowych.

 

Brak opisu obrazka

 

Podczas zawodów trzy złote medale zdobyli:

Adriana Włoch (2003) – 60 m przez płotki (9,37s rek. życ.), Anna Kicińska Anna (2005) - kula (11,98 m) oraz Patryk Pelc (2005) - skok wzwyż (178 cm  rek. życ.).

 

1 srebrny medal powędrował do Piotra Bereźnickiego (2003) – 1000 m (3,05,85 min rek. życ.).

 

Zdobywcami brązowych medali zostali: Dominik Budziński (2005) – 300 m (44,76 s), Julia Szczepanik (2005) – 300 m (49,27 s), Jakub Pawłowski (2005) - skok w dal (6,16 m rek. życ.), Roksana Rodzeń (2004) - kula (8,29 m) i Patryk Panyło (2006) - skok wzwyż (155 cm rek. życ.).

 

 

Pozostałe wyniki przemyskich zawodników w kolejności podanej w komunikacie zawodów:

 

60 m – Adriana Włoch - 8,38 s, Aleksandra Urbańska (2006) - 9,14 s, Milena Szymczyszyn (2006) - 9,17 s, Honorata Kupiniak (2007) - 9,21 s rek. życ., 300 m - Milena Szymczyszyn -52,38 s, 600 m – Anna Procyk (2006) - 2,07,53 min, 1000 m – Magdalena Ciupińska (2004) - 3,26,41 min, 60 m ppł – Aleksandra Urbańska – 11,47 s, skok w dal – Magdalena Golec (2002) - 5,13 m

 

60 m – Dominik Budziński - 7,70 s rek. życ., Jakub Pawłowski – 7,72 s rek. życ., Jakub Artym (2004) - 7,74 rek. życ., 300 m - Jakub Artym – 45,85 s, Adam Sikora (2006) - 50,24 s, 600m -  Adrian Pempuś (2005) - 1,40,58 min, Emanuel Czuba (2005) - 1,47,77 min, 1000 m – Adrian Potocki (2003) - 3,23,40 min, 60 m ppł - Adam Sikora (2006) - 11,18 s rek. życ., skok w dal -  Patryk Pelc -  5,65 m rek. życ., rzut kulą - Daniel Szumielewicz (2005) - 10,46 m rek. życ., Filip Kochanowicz (2004) - 9,45 m, Dawid Błahuciak (2006) - 8,47 m.

 

 

Gratulujemy!

 

 

Agata Czereba

fot. UKS Tempo 5

Wersja XML