Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zapraszamy na Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy! [WIDEO]

Czas biegnie nieubłaganie. Dzieli nas krok od momentu, który uwielbiamy wszyscy – bez względu na wiek. Biały puch, dzwonki mikołajowych sań, listy pełne małych lub wielkich marzeń i zapach igliwia…

Nadchodzi grudzień, a wraz z nim - doroczny Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy! Już niemal za chwilę nad Rynkiem Starego Miasta znowu uniosą się zapachy, dźwięki i barwy najpiękniejszych ze świąt.

 

 

Czekamy na Państwa 13, 14 i 15 grudnia! W samym sercu naszego miasta! Do zobaczenia!

 

 

 

Szukacie pomysłu na prezenty dla najbliższych? Nie macie czasu na lepienie pierogów czy ucieranie maku? Nie martwcie się! Na naszym jarmarku znajdziecie mnóstwo bożonarodzeniowych cudeniek! Będą: bombki i lampki choinkowe, szopki, stroiki, wyroby ceramiczne, wyroby z siana, słomy, drewna, świece, szkło, biżuteria, zabawki, świąteczne upominki, kartki, kalendarze i choinki oraz wiele, wiele innych... Na wielbicieli rozmaitych frykasów (i na zabieganych) czekać będą stoiska gastronomiczne oferujące: pierogi, uszka, gołąbki, domowe ciasta, drobne ciasteczka, pierniki, wędliny, sery, miody, grzańce galicyjskie, potrawy z grilla itp...

 

PS.

Szanowni wystawcy,

Informujemy, iż wszystkie złożone przez Państwa zgłoszenia do udziału w imprezie, zostały rozpatrzone pozytywnie. Czekamy na Państwa w piątek rano w Rynku Starego Miasta. Do zobaczenia.

 

Brak opisu obrazka

 

♦ Zwieńczeniem trzydniowego Przemyskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego będzie pierwsza w historii nadsańskiego grodu Wigilia Miejska na przemyskim Rynku. ♦

 

Szanowni Mieszkańcy Przemyśla!

15 grudnia o godzinie 16.00 zatrzymajmy się na chwilę… Spotkajmy się przy wspólnym stole, spróbujmy świątecznych potraw, podzielmy się opłatkiem i razem zaśpiewajmy kolędy. Zapraszamy!

 

 

 

 

Ponadto w programie wydarzenia:

 

W godzinach od 13.30 do 18.00 Kolędy i pastorałki w wykonaniu:

► dzieci z Przedszkola nr 12 w Przemyślu

► dzieci z Publicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Felicjanek

► uczniów Szkoły Podstawowej nr 15

► uczniów Szkoły Podstawowej nr 11

► zespołu „Szarotki” z 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich

 

O godzinie 15.20 – Widowisko świąteczne pt. „Turonie idą! Turonie” w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Przemyśl”

 

 

 

Ale to nie koniec niespodzianek!

W sobotę (14 bm.) od godziny 15.00 do godziny 18.00 oraz w niedzielę (15 grudnia) w godzinach od 13.00 do 16.00 w samym sercu naszego miasta czekać będzie na Państwa Kolejka Mikołajowa, która niczym bajkowy ekspres polarny zabierze Was w przejażdżkę po naszym pięknym mieście. Za jej sterami zasiądzie (a jakże!) prawdziwy Święty Mikołaj, a z głośników płynąć będą świąteczne przeboje. Zapraszamy!

 

Brak opisu obrazka

fot. Kolejka Turystyczna Przemyśl

 

Już dziś zanotujcie w swoim kalendarzu! I pamiętajcie - czekamy na Was!

 

Brak opisu obrazka

 

Szanowni Kierowcy!

Urząd Miejski we współpracy z Przemyską Biblioteką Publiczną przygotował dla zmotoryzowanych mieszkańców naszego miasta oraz turystów biorących udział w wydarzeniu dodatkowe (bezpłatne) parkingi. Zachęcamy do pozostawienia swojego auta w jednym z niżej wymienionych miejsc:

 

Czekają na Was:

 

 

 

 

Tekst i zdjęcia: Agata Czereba

 

 

Wersja XML