Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Piłkarskie turnieje na Orliku przy Dworskiego

W ciągu kilku listopadowych dni Orlik przy ulicy Dworskiego był opanowany przez drużyny piłkarskie, które rozegrały w tym czasie dwa turnieje. 7 listopada zakończyły się rozgrywki X jubileuszowej Przemyskiej Ligi Mistrzów, a 11 listopada zespoły uczciły po piłkarsku święto odzyskania niepodległości przez Polskę.

Rynkowcy zwycięzcami X Przemyskiej Champions League!

7 listopada (czwartek) na Orliku przy ul. Dworskiego 98, po miesięcznych zmaganiach grupowych i pucharowych wszystko zostało wyjaśnione! Zespół Rynkowców sprawił olbrzymią niespodziankę i został zwycięzcą X jubileuszowej Przemyskiej Ligi Mistrzów. Tym samym na rok został najlepszą amatorską drużyną w mieście Przemyślu.

lig5.jpeg

Wyniki

Półfinały:
1. Elektromontaż - Nakło 3-0
2. Cost Fit Lab - Rynkowcy 0-3

Finały:
Mecz o III miejsce Cost Fit Lab - Nakło 3-0
Mecz o I miejsce
Elektromontaż - Rynkowcy 2-4

Nie pomyliliśmy się z prognozami, bo meczom towarzyszyły duże emocje i bardzo wysoki poziom rozgrywek, ale trzeba przyznać że wygrała przede wszystkim zasada fair play, dlatego najwyższy szacunek dla pokonanych oraz jak najbardziej gratulujemy wygranym. Pokazaliście, że takie turnieje są potrzebne i że za rok znowu się spotkamy.
Okazałe puchary, jak co rok ufundował Poseł Marek Rząsa, dziękujemy również sędzi Grzegorzowi Sakowskiemu, który wytrzymał presję i doprowadził zawody do końca. Czekamy teraz na występy Rynkowców w "Otwartych Klubowych Mistrzostwach Przemyśla" i trzymamy za nich kciuki!!!

 

 

Organizatorzy, Animatorzy Henryk Łaskarzewski , Kamil Makara

 

Turniej Niepodległości o Puchar Prezesa PZPN w Rzeszowie Mieczysława Golby.

Dzień Niepodległości na Orliku w Przemyślu przy ul. Dworskiego, świętowano jak na piłkarzy przystało - grając w piłkę. Tą 101 rocznicę blisko 100 dzieci w dwóch kategoriach wiekowych w taki sposób uczciło święto naszej Ojczyzny. Po raz kolejny dołączył do naszego świętowania nasz zaprzyjaźniony klub SMS Mościska z gronem rodziców którzy mocno wspierali swoje pociechy.

Wyniki:
Grupa U-10 rocznik 2009
1. Szesnastka Przemyśl.
2. SMS Mościska
3. UKS Orlik Przemyśl
4. Czuwaj Przemyśl.

Grupa U-11 rocznik 2008
1. UKS Orlik 2008
2. UKS Orlik 2009
3. SMS Mościska
4. Grunwald Budziwój

ter4.jpeg

 

 
Przed rozdaniem pucharów odśpiewano Hymn Polski. Dzieci bardzo poważnie podeszli do tego wyjątkowego turnieju i pomimo tego, że na boisku iskrzyło, to wszystko było zgodnie z zasadami fair play, na co zwrócili uwagę sędziowie tego turnieju. Wszystkie bramki strzelone były dedykowane naszej Niepodległej Ojczyźnie. Dziękujemy naszym Mamuśkom za pomoc oraz Rodzicom, którzy dopilnowali wszystkich szczegółów tego naszego wspólnego święta.

tekst: Henryk Łaskarzewski

publikacja: Witold Wołczyk

Wersja XML