Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Another Pink Floyd zagrali na przemyskim Rynku [fotogaleria]

Zapowiadane od wielu miesięcy najważniejsze wydarzenie muzyczne tego roku niestety już za nami. Another Pink Floyd porwali publiczność nieśmiertelną muzyką z niezapomnianego albumu "The Wall", który ukazał się w listopadzie 1979 roku. Koncert był swoistym hołdem dla legendarnej grupy i przesłania, które ta płyta zawierała.

Dobrą wiadomością dla tych, którzy zgromadzili się na przemyskim, ściśle wypełnionym ludźmi Rynku, a także dla tych, którzy nie mogli dotrzeć na koncert, jest informacja przekazana przez organizatorów, że materiał z wydarzenia znajdzie się na płycie DVD. Another Pink Floyd, który zagościł w naszym mieście 8 września od ponad 10 lat wykonuje utwory Floydów na największych scenach w naszym kraju i za granicą. Genialna muzyka została okraszona fragmentami równie kultowego filmu Alana Parkera pod tym samym tytułem oraz wizualizacjami.

Brak opisu obrazka

Zespół przyzwyczaił fanów Floydów do niesamowicie wiernych interpretacji muzyki Pink Floyd. Poprzednie rocznicowe koncerty wydania albumów The Dark Side of The Moon czy Animals gromadziły setki niesamowicie zadowolonych widzów na koncertach. Podobnie był tym razem podczas koncertu w Przemyślu.

Brak opisu obrazka

W projekcie wśród muzyków rockowych wystąpi również przemyski chór młodzieżowy Vox Iuventum oraz młody muzyk Jacek Łaskarzewski rozpoczynający to dzieło.

Brak opisu obrazka

 

 

zdjęcia i publikacja: Witold Wołczyk

Wersja XML