Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Przed nami kolejne konsultacje ws. powołania Parku Kulturowego - Weź w nich udział i miej wpływ na wygląd miasta. Twoje zdanie jest dla nas ważne!

W imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna, Dyrektora Przemyskiej Biblioteki Publicznej Macieja Waltosia oraz Zespołu ds. Utworzenia Parku Kulturowego Starego Miasta Przemyśla zapraszamy na 4. Konsultacje Społeczne w sprawie powołania Parku Kulturowego.

 

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 10 września br. o godzinie 17.00 w budynku Przemyskiej Biblioteki Publicznej (ul. Grodzka 8 - I piętro).

 

Brak opisu obrazka

 

Jak widać na załączonej mapce, teren Parku podzieliliśmy na trzy strefy. Zapraszamy na spotkanie wszystkich mieszkańców Przemyśla, a w szczególności mieszkańców strefy C czyli mieszkańców i przedsiębiorców mieszkających lub prowadzących działalność w rejonie ulic:

 

       oraz

 

Na spotkanie serdecznie zapraszamy również właścicieli firm wykonujących usługi reklamowe, szklarzy, stolarzy, metaloplastyków, kowali. Chcielibyśmy porozmawiać z Państwem o szyldach, witrynach i reklamach. Pokazać dobre przykłady z innych miast, jakie możemy zastosować u nas, a także pomówić o standardach, jakie obowiązywać będą w Parku Kulturowym.

 

Poruszymy wiele kwestii, które Państwa nurtują i ciekawią, porozmawiamy o ochronie krajobrazu miejskiego, o zieleni, parkowaniu pojazdów, życiu kulturalnym na Waszym obszarze, problemach z jakimi się na co dzień spotykacie. To pozwoli zdiagnozować problemy z jakimi się borykacie i poszukać optymalnych rozwiązań. Podczas potkania zaprezentujemy też ciekawe rozwiązania z innych miast dotyczące szeroko rozumianej rewitalizacji. Porozmawiamy o szansach jakie może dać nam Park Kulturowy i Państwa obawach.
Na koniec dyskusji chcielibyśmy, aby zabrali nas Państwo na spacer do strefy C, aby to, o czym dyskutowaliśmy na spotkaniu, zobaczyć osobiście.

 

 

Przypominamy o wypełnieniu ankiety, która znajduje się w poniższym linku ►

 

Ankieta konsultacyjna dotycząca utworzenia Parku Kulturowego Starego Miasta Przemyśla

 

Ankietę prosimy wypełnić do 10 września br.

 

 

 

Wspólnie Zmienimy Przemyśl.

Zapraszamy serdecznie i prosimy o udostępnianie informacji!

 

 

Mirosław Majkowski

Przewodniczący Zespołu

ds. Utworzenia Parku Kulturowego Starego Miasta Przemyśla

 

 

Brak opisu obrazka

 

publikacja: Agata Czereba

 

Wersja XML