Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

I-ligowy SRS Czuwaj Przemyśl ma nowego trenera!

Drużynę SRS Czuwaju do tej pory trenował Piotr Kroczek. Jednak jeszcze przed zakończeniem poprzedniego sezonu zapowiedział, że rezygnuje z tej funkcji. Został szefem szkolenia młodzieży w klubie. Wraz z nim odszedł z klubu drugi trener Przemysław Korobczak.

 

Łączenie gry na parkiecie z prowadzeniem zespołu władze klubu zaproponowały Michałowi Kubisztalowi. Wielokrotnemu reprezentantowi Polski, czterokrotnemu królowi strzelców polskiej superligi piłki ręcznej. Łącznie zdobył w niej ponad 2 tys. bramek, będąc czwartym zawodnikiem w historii z takim imponującym dorobkiem. Byłemu zawodnikowi Fuchse Berlin, w którym występował przez prawie cztery lata. W Bundeslidze, najmocniejszej lidze piłki ręcznej na świecie, rozegrał 108 meczów, rzucając 424 bramki.

 

SRS Czuwaj - logo.png

 

W sezonie 2018 – 2019 Michał Kubisztal zdecydował się bronić barw SRS Czuwaju. Był oczywiście zdecydowanie jedną z najbardziej wartościowych postaci w zespole. Zdobył w sezonie 99 bramek. W Przemyślu postanowił pozostać i na sezon 2019 – 2020. Dzięki temu działaczom udało się nakłonić go do zostania grającym trenerem wicemistrzów I ligi z poprzedniego sezonu. Jego asystentem został Krzysztof Błażkowski, który równocześnie pełnić będzie rolę kierownika zespołu.

 

Drużyna SRS Czuwaju pod wodzą nowego trenera przygotowania do sezonu, który zostanie zainaugurowany 21 września br., rozpoczną na początku sierpnia br. Pierwszy mecz przemyślanie rozegrają w Chrzanowie z MTS-em, a w Przemyślu kibice swoich ulubieńców zobaczą 28 września br., kiedy w hali POSiR zmierzą się z beniaminkiem SMS-em Kielce.

 

News_MichalKubisztal.jpeg

 

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do hali przy ulicy Mickiewicza, aby dopingować naszych zawodników w drodze do zwycięstwa w I lidze.

Emocje gwarantowane!

 

tekst: Agata Czereba

zdjęcie: SRS Czuwaj Przemyśl

Wersja XML