Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nadciąga 2. Eksplozja Kolorów! Jesteście gotowi?

Nadchodzi najbardziej kolorowa impreza w naszym mieście! Już w sobotę (20 lipca br.) o godzinie 13.30 przemyskie Zniesienie zaleje (a właściwie zasypie ;-) ) feeria barw i niezwykłych efektów muzycznych.

 

 

- To popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę! Całe wydarzenie wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! To idealne miejsce, aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia – mówią organizatorzy imprezy.- Jesteśmy pionierem kolorowych imprez w Polsce, zorganizowaliśmy kilkadziesiąt Festiwali Kolorów i kilkaset Eksplozji Kolorów na terenie całego kraju, uczestnicy co roku wracają, aby razem z nami się bawić i obsypywać Kolorami Holi – dodają.

 

Brak opisu obrazka

 

Festiwal jest imprezą dostępną dla wszystkich bez względu na wiek i rodzaj preferowanej muzyki. Celem przedsięwzięcia jest wesoła, niezapomniana zabawa, połączona z wyrzucaniem w górę kolorowych, (naturalnych lub syntetycznych) proszków Holi. Ich nazwa pochodzi od hinduskiego święta radości i wiosny, obchodzonego w miesiącu phalguna (w lutym lub marcu), w dniu pełni księżyca. Święto to, obchodzi się przede wszystkim w Indiach, Nepalu i innych regionach świata z populacji Hindusów.

 

Brak opisu obrazka

 

Organizatorami 2. Eksplozji Kolorów w Przemyślu są:

Stowarzyszenie Wolne Miasto Przemyśl

Stowarzyszenie Zmieniamy Przemyśl

Rafał Błachut BLEIZ

oraz

Stowarzyszenie Festiwal Kolorów.  

 

Brak opisu obrazka

 

publikacja: Agata Czereba

zdjęcia: pixabay.com

Wersja XML