Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Przemyślanie uczestnikami Kongresu dla Biznesu - Business Without Limits

Jak budować model innowacyjnej gospodarki? Jaką rolę w tworzeniu ekosystemu przyjaznego gospodarce powinny odgrywać poszczególne instytucje państwa, państwowe spółki, samorządy? oraz Czy partnerstwo MŚP z korporacjami jest możliwe? – To tylko niektóre z pytań, jakie padły podczas 6. Kongresu Business Without Limits.

 

13 i 14 czerca br. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w podrzeszowskiej Jasionce, odbył się cykl spotkań, podczas których przedstawiciele świata nauki, biznesu, a także polityki i samorządu dyskutowali o tematach gospodarczych, mających wpływ nie tylko na rozwój naszego regionu, ale i całego kraju.

 

 

Program tegorocznej edycji Kongresu Business Without Limits wzbogacony został o szereg niezwykle ciekawych wydarzeń towarzyszących. Wśród nich znalazły się m.in.: Jubileuszowa Gala z okazji  trzecich „urodzin” G2A Areny, SPEKTAKL Miłość w dużych miastach czyli korpo i tradycja, w wykonaniu Krakowskiego Teatru Komedia, Posiedzenie Rady Ambasadorów czy Strefa Innowacji, w ramach której start-upy prezentowały swoje pomysły na biznes.

 

Brak opisu obrazka

 

W wydarzeniu udział wzięła również delegacja z nadsańskiego grodu. Wśród uczestników kongresu znaleźli się m.in.: Dyrektor Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Greta Ostrowska, przedstawiciel Kancelarii Prezydenta Miasta Maciej Wolański oraz Radni: Monika Jaworska-Żurawska, Paweł Zastrowski, Marcin Kowalski, Tomasz Leszczyński i Bartłomiej Barczak.  W imieniu przemyślan serdecznie dziękujemy Prezesowi G2 Arena w Jasionce - Panu Kamilowi Szymańskiemu za zaproszenie na Konferencję dla Biznesu oraz za zapewnienia o chęci rozwinięcia współpracy z miastem Przemyśl.

 

Brak opisu obrazka

 

tekst: Agata Czereba

zdjęcia: Marcin Kowalski

Wersja XML