Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Przemyscy Seniorzy tanecznym krokiem przywitali lato…

Ponad 200 osób bawiło się podczas pierwszej w historii Przemyśla - Miejskiej Potańcówki dla Seniorów. Nauka tańca, pokazy i darmowy poczęstunek to tylko część z całej listy atrakcji, jakie czekały na głównych bohaterów sobotniego wydarzenia…

 

 

15 czerwca, na kilka dni przed oficjalnym zakończeniem roku szkolnego, najstarsi – ale wciąż młodzi duchem – przemyślanie, przywitali lato. Zrobili to w sposób wyjątkowy, a właściwie taki, jakim powinno witać się jedną z najradośniejszych pór roku – znakomitą zabawą w miłym towarzystwie.

 

Brak opisu obrazka

 

Gospodarzem wydarzenia był Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji, w którego wnętrzach urządzono salę balową. Seniorzy przy akompaniamencie profesjonalnego DJ’a przez kilka godzin pląsali w rytm niezapomnianych przebojów z lat 70-tych i 80-tych. Wspaniała atmosfera, jaka panowała podczas imprezy, udzieliła się także miejskim radnym, którzy pomagali w jej organizacji. Uczestnicy potańcówki, zgodnie przyznali, że w naszym mieście bardzo brakowało podobnych rozrywek, które stwarzałyby okazję do integracji oraz aktywnego spędzania czasu.

 

Brak opisu obrazka

 

Często zapominamy, że ludzie dojrzali także kochają śmiać się i tańczyć… Że oni również powinni czasem „oderwać się” od swoich codziennych zmartwień i trosk. Wychodząc naprzeciw Ich oczekiwaniom, Prezydent Wojciech Bakun zapowiedział kolejną Miejską Potańcówkę dla Seniorów. A ta… już po wakacjach! Do zobaczenia!

 

 

 

 

tekst: Agata Czereba

zdjęcia: Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji 

Wersja XML