Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

III Międzynarodowe Agro Targi Wschód - ZAPROSZENIE

Zapraszamy Państwa do udziału w III Międzynarodowych Agro Targach Wschód, które odbędą się w dniach 8-9 czerwca 2019 roku w Skołoszowie, gmina Radymno (węzeł Przemyśl autostrady A4).

 

 

Brak opisu obrazka
To kompleksowa wystawa maszyn i urządzeń rolniczych, nawozów, nasion, środków ochrony roślin oraz firm z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem, w południowo-wschodniej Polsce, tuż przy granicy z Ukrainą. Już od lat targi cieszą się dużym zainteresowaniem w sąsiednich krajach. Marka Agro Targów Wschód rozpoznawalna jest zarówno w Polsce, jak i na Ukrainie. Teren Targów zlokalizowany jest bezpośrednio przy węźle autostrady A4 i drogi krajowej 77, położony w odległości zaledwie 20 km od największego polsko-ukraińskiego przejścia granicznego Korczowa-Krakowiec.

 

 

Brak opisu obrazka
To doskonałe miejsce do nawiązania kontaktów handlowych z kontrahentami ze wschodu. Agro Targi Wschód to także możliwość wymiany poglądów i doświadczeń. Wydarzenie skupia klientów z Europy środkowej i wschodniej, dając możliwość zaprezentowania swoich produktów szerokiemu gronu odbiorców, porównania ofert oraz oceny branży. Dzięki wsparciu najważniejszych krajowych instytucji z branży rolniczej, uczestnicy Targów będą mieli możliwość bezpośredniego spotkania ze specjalistami oraz dyskusji na temat aktualnych trendów i zachodzących zmian. To również pokazy pracy maszyn i najnowsze technologie w rolnictwie.

 

Zapraszamy.

 

Brak opisu obrazka

Wersja XML