Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

10. Jup!leuszowy Dzień Nauki w PWSW! Uczelnia szykuje niespodzianki…

W imieniu Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniu pod nazwą „Uczelnia Zdrowia”.  Odbędzie się ono na terenie uczelni w czwartek, 23 maja br.

 

„Uczelnia Zdrowia” jest częścią jubileuszowego X Dnia Nauki Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej (Lokalizacja: Strefa Zdrowia, Budynek Kolegium Wschodniego, ul. Książąt Lubomirskich 4).

 

Brak opisu obrazka

 

Do udziału w imprezie zachęca dr Sławomir Solecki – prorektor ds. rozwoju i współpracy PWSW:

- Dzień Nauki PWSW jest markową imprezą promującą wiedzę naukę i badania w formie pikniku naukowego, w której corocznie uczestniczy ok. tysiąca osób. Wzbogacenie tegorocznego Dnia Nauki PWSW o problematykę promocji zdrowia i zdrowego trybu życia oraz profilaktyki medycznej wynika z coraz większego zainteresowania mieszkańców ww. tematyką. Pierwsza edycja „Uczelni Zdrowia” jest doskonałą okazją do zaprezentowania przez podmioty szeroko rozumianego sektora medycznego swojej oferty naszym studentom, pracownikom uczelni oraz gościom Dnia Nauki PWSW -  szerokiemu gronu mieszkańców  i młodzieży ze szkół średnich z Przemyśla i okolic.

 

- Biorąc pod uwagę planowane uruchomienie studiów na kierunku „pielęgniarstwo” w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej oraz szereg innych działań naukowych takich. m.in. jak międzynarodowe konferencje poświęcone problematyce psychiatrycznej i pielęgniarskiej, a także pozanaukowych tj. akcje honorowego oddawania krwi przez studentów i pracowników we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Polskim Czerwonym Krzyżem. – dodaje S. Solecki.

 

 

Uczelnia Zdrowia to doskonała okazja do bliższego zapoznania się z tematyką profilaktyki zdrowotnej. Wykonania podstawowych badań, a także przeprowadzenia profesjonalnych konsultacji z najlepszymi specjalistami w regionie.

 

Zapraszamy!

 

Brak opisu obrazka

Wersja XML