Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Przepis na niezapomnianą przygodę? Majówka w Wiosce Fantasy!

Wszystkich, którzy chcieliby przeżyć niezapomnianą przygodę, a przy okazji zobaczyć zmiany do jakich doszło w ostatnim czasie w podprzemyskiej Wiosce Fantasy, zapraszamy na wyjątkowy, pełen magii i fantastycznej zabawy Piknik Majowy.

 

Wioska Fantasy logo.jpeg

 

- Jeżeli pamiętasz poprzednie majówki w Wiosce Fantasy, to z pewnością już wiesz, że warto się tu pojawić. Natomiast jeśli wybierasz się do nas po raz pierwszy, przygotuj się na niezwykły nastrój pełen magii i podróż do świata rodem z książek fantasy. – zachęcają na swoim facebook’owym profilu organizatorzy wydarzenia.

 


Każdy, kto pierwszego dnia maja wybierze się do podprzemyskich Kuńkowiec i weźmie udział w Majówce w Wiosce Fantasy, z pewnością nie poczuje się zawiedziony. Na uczestników wydarzenia czekać będą liczne atrakcje, wśród których znalazły się m.in.: bitwy o gród, szkoła wojowników, turnieje szermiercze i łucznicze, warsztaty rzemiosła, zabawy sprawnościowe, a także: pokazy, gry terenowe i przeróżne konkursy z nagrodami.

Rzemieślnicy oraz animatorzy w kostiumach czuwać będą nad utrzymaniem klimatu fantasy, a uczestnicy będą mogli doświadczyć przygody rozgrywającej się wokół nich. Tradycyjnie przygotowane zostanie jadło i napitek dla gości oraz stoisko z pamiątkami.

 

 

Zapraszamy!

środa - 1 maja br. – w godzinach od 12.00 do 20.00

Zobacz, jak dojechać do Wioski Fantasy ► KLIKNIJ TUTAJ

 

 

Wioska Fantasy.jpeg

 

 

publikacja: Agata Czereba

zdjęcie: Wioska Fantasy

 

Wersja XML