Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Orlątka idą jak burza! Mali piłkarze zdobywcami I i III miejsca w turnieju finałowym „o Puchar Tymbarku”!

Trudno zliczyć wszystkie sukcesy Uczniowskiego Klubu Sportowego Orlik Przemyśl. Mali piłkarze pod opieką trenera Henryka Łaskarzewskiego co rusz zdobywają najwyższe trofea na ogólnopolskich turniejach. Tym razem przemyskie orlątka zajęły pierwsze i trzecie miejsce w tarnobrzeskim turnieju finałowym „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Orlik Przemyśl okazał się być najlepszym klubem, który wygrał klasyfikację drużynową chłopców na Podkarpaciu. Tym samym powtórzył ubiegłoroczny sukces, gromiąc przeciwników w kategorii U-8.

 

Brak opisu obrazka

 

W poniedziałek, 8 kwietnia br. piłkarze wraz z trenerami oraz swoimi największymi i najwierniejszymi kibicami – rodzicami, przybyli do przemyskiego magistratu. W pięknych wnętrzach ogromnej Sali narad młodzi sportowcy przyjęli gratulacje oraz życzenia dalszych, równie spektakularnych sukcesów od Prezydenta Miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna oraz Radnego Rady Miejskiej Marcina Kowalskiego i Naczelnika Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki UM w Przemyślu Janusza Łukasiewicza.

 

Brak opisu obrazka

 

Samorządowcy na pamiątkę poniedziałkowego spotkania, otrzymali piękne i niepowtarzalne, ręcznie wykonane „orlikowe” pisanki, natomiast Prezydent stał się dumnym właścicielem klubowego szalika. Nieoczekiwany „prezent” powędrował również do rąk trenera Henryka Łaskarzewskiego, który otrzymał od włodarza miasta nominację na członka Społecznej Rady Sportu.

 

Brak opisu obrazka

 

Naszym małym-wielkim piłkarzom jeszcze raz serdecznie gratulujemy. Szczególne wyrazy uznania należą się też wszystkim, którzy na co dzień wkładają mnóstwo pracy, energii i czasu na wsparcie maluchów. Każdy sukces cieszy, jednak bez zaangażowania trenerów, rodziców i wychowawców nawet tak zdolnym dzieciakom byłoby niezmiernie trudno realizować swoje pasje. Mamy nadzieję, że to dopiero początek prawdziwych sukcesów przemyskiego Orlika. Życzymy samych celnych bramek i spełnienia (wszystkich - nie tylko sportowych) marzeń.

 

 

 

Brak opisu obrazka

 

tekst i zdjęcia: Agata Czereba

Wersja XML