Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

W PARR rozmawiano o preferencyjnych pożyczkach na rozwój działalności gospodarczej w branży turystycznej i okołoturystycznej

28 lutego br. w siedzibie Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. odbyło się spotkanie informacyjne pt. „Preferencyjne pożyczki na rozwój działalności gospodarczej w branży turystycznej i okołoturystycznej". Współorganizatorem spotkania była Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w Mielcu. Spotkanie było skierowane do przedsiębiorców prowadzących działalność w branży turystycznej i okołoturystycznej.

 

Brak opisu obrazka

 

Czwartkowe spotkanie otworzył prezes PARR S.A. Kamil Niklewicz, który po przywitaniu uczestników zachęcił ich do korzystania z możliwości finansowania przedsięwzięć w ramach preferencyjnych funduszy pożyczkowych. Zaraz po szefie PARR głos zabrał Kierownik Biura Rozwoju Przedsiębiorczości Piotr Pyszczuk, który przedstawił warunki dostępnych preferencyjnych pożyczek dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw ze szczególnym uwzględnieniem branży turystycznej, natomiast Edyta Awiorko – główny specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych przedstawiła udogodnienia przy ubieganiu się o pożyczkę w momencie posiadania statusu Miejsca Przyjaznego Rowerzystom w ramach Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Dzięki paniom Paulinie Stańskiej-Łagowskej oraz Małgorzacie Kaczarmczyk  reprezentującym Zespół Funduszu Pożyczkowego Agencji Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w Mielcu zebrani dowiedzieli się o szczegółach dotyczących parametrów pożyczki na rozwój turystki oraz etapów ubiegania się o nią, jak również o możliwych rodzajach przedsięwzięć jakie mogą zostać sfinansowane w ramach tego instrumentu finansowego.

 

W spotkaniu wzięli udział także Radni Rady Miejskiej w Przemyślu: Monika Jaworska – Żurawska, Marcin Kowalski, Paweł Zastrowski oraz Janusz Zapotocki.

 

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza  wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych preferencyjnymi pożyczkami do prowadzonego przez Agencję Punktu Obsługi Przedsiębiorców:

 

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

ul. ks. Piotra Skargi 7/1 w Przemyślu  (pokój nr 27, 1 piętro)


godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek:  8.00-16.00

tel. (16) 633 63 88 wew. 4

 

 

 

 

Wersja XML