Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 5 w Przemyślu

6 lutego w Szkole Podstawowej nr 5 w Przemyślu odbył się Dzień Otwarty dla przyszłych uczniów klas pierwszych. O godzinie 17.00 w świetlicy szkolnej Pani dyrektor Małgorzata Ziober przywitała zgromadzonych gości. Następnie rozpoczął się pokaz z robotyki pod kierunkiem Pani Karoliny Majgier - nauczyciela wspomagającego. Równocześnie trwały warsztaty artystyczne, podczas których przedszkolaki wraz z Rodzicami mieli możliwość wspólnego przygotowania karnawałowych masek. Warsztaty prowadziły Pani Małgorzata Bazan i Barbara Wojnar, które pomagały dzieciom w dekorowaniu masek. Również Pani Monika Milc - Hajduk, wspólnie z dziećmi przygotowywała karnawałowe dekoracje. W tym czasie, Rodzice zostali zaproszeni na poczęstunek.

W dalszej części, Pani dyrektor wraz z Panią wicedyrektor Bogumiłą Szelech i Panią Agatą Kuźmiek oprowadzały gości po szkole. Odwiedzono salę zabaw, salę gimnastyczną i lustrzaną oraz klasy szkolne, a potem milusińscy goście przyłączyli się do wspólnej zabawy karnawałowej wraz z dziećmi, z klas I - III.

Szczególne podziękowania za organizację Dnia Otwartego kierujemy w stronę Rady Rodziców: Pana Adama Wąsowicza, który wspierał nas i czuwał nad całością przedsięwzięcia, Pana Andrzeja Kaczmarka - za pomoc finansową oraz Rodziców, którzy włączyli się w przygotowanie poczęstunku.

Dzień Otwarty był niezwykle radosny i udany, a uśmiechnięte twarze małych gości świadczyły o dobrej zabawie!

 

 

Wersja XML