Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Pielgrzymka do Lwowa

Stowarzyszenie Pamięci Polskich Termopil i Kresów w Przemyślu oraz Klub Inteligencji Katolickiej w Przemyślu zaprasza członków i sympatyków na niedzielę do  LWOWA 20 stycznia  2019 r. W programie: Msza Św. w Kościele pw. św. Marii Magdaleny, modlitwa i zapalenie zniczy pamięci na grobach Powstańców Styczniowych na cmentarzu Łyczakowskim -156 rocznica  zwiedzanie Rynek Starego Miasta, Opera Lwowska: opera „Kopciuszek”  A. Spadevekkia.

ZBIÓRKA POMOCY CHARYTATYWNEJ i zapisy w środy w godz. 16- 17 w siedzibie Stowarzyszenia - Klasztor Benedyktynek (wejście od ul. Krasińskiego – /dawny sklepik/  informacja - tel.608- 611- 549  lub 16/670-10-32.

Brak opisu obrazka

Przy okazji każdej pielgrzymki zawozimy naszym Rodakom paczki z pomocą charytatywną od uczestników pielgrzymek, a także od osób którzy pamiętają o Polakach na Kresach. Prośbę o włączenie się do stałej, całorocznej  Zbiórki Pomocy Charytatywnej dla Polaków na Kresach kieruję do wszystkich: Partii, Urzędów, Organizacji, Stowarzyszeń, kierowników Firm, Szkół , Kresowian i Sympatyków Kresów. Zbieramy odzież, obuwie / nowe lub nieznacznie używane/ artykuły gospodarstwa domowego, środki piorące, higieniczne, konserwy i żywność o długim terminie ważności. Dla zamiejscowych jest możliwość /podobnie jak przy corocznej zbiórce Zniczy na Cmentarz Obrońców Lwowa i na Kresy/ wpłaty na zakup żywności i innych.

Stowarzyszenie Pamięci Polskich Termopil i Kresów w Przemyślu ul.Fr. Dolińskiego 6/20, KONTO;PBS O/PRZEMYŚL   Nr 82 8642 1155 2015 1509 61190001  z dopiskiem pomoc charytatywna Polakom na Kresach.


Z Kresowym Pozdrowieniem i Serdecznymi Życzeniami

Zdrowia i Błogosławionego Bożego w Nowym  2019 Roku życzy

Stanisław Szarzyński, Prezes Stowarzyszenia
Pamięci Polskich Termopil i Kresów w Przemyślu, Klubu Inteligencji
Katolickiej, członek zarządu Światowego Kongresu Kresowian

Wersja XML