• TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1-5 - Menu
Menu strona www
BIP

Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia. W związku z tym w Szkole Podstawowej nr 5 w Przemyślu przez cały listopad trwał Konkurs Literacki „Mój miś”.

0001.jpeg

Uczniowie klas od I do VIII napisali wiele pięknych opowiadań, których bohaterami były misie. Celem konkursu  było kształcenie literackie w zakresie tworzenia opowiadań twórczych, integracja oraz dobra zabawa. Uczniowie ochoczo przystąpili do pracy. Powstały prace o wielkich walorach zarówno literackich jak i artystycznych. Jedne historie były zabawne, inne wzruszające.

Fundatorem nagród był Urząd  Miasta w Przemyślu poprzez Zarząd Osiedla nr 16 „Mickiewicza”. Pomysłodawczynią i organizatorką konkursu była nauczycielka języka polskiego pani Agnieszka Olchowy.

Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie, zostali nagrodzeni. Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się na początku grudnia. Z rąk dyrektora szkoły  – pani Małgorzaty Ziober oraz przewodniczącej Zarządu Osiedla nr 16 „Mickiewicza” pani Janiny Ścibiwołk, wszyscy otrzymali dyplomy, słodycze oraz … misie. Każde dziecko, obdarowane takim pluszowym przyjacielem, było bardzo zadowolone. Nawet młodzież z klas starszych, nie kryła uśmiechu na widok przytulanki. Wszak misie kochamy wszyscy.

 

 


Miasto Przemyśl
ul. Rynek 1
37-700 Przemyśl
tel. 16 678-68-20
fax 16 678-64-49
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 21712781
w tym miesiącu: 273572
dzisiaj: 1712