Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

UKS Aktywna Piątka najlepsza w kategorii U9 na Ogólnopolskim Turnieju Badmintona – Podkarpacki Cup 2018

8 grudnia 2018 r. w Zespole Szkół w Żyrakowie rozegrany został ostatni (z czterech) Ogólnopolskich Turniejów Dzieci, Żaków i Młodzików Młodszych z cyklu Podkarpacki CUP 2018. W turnieju wzięli udział zawodnicy z województw: świętokrzyskiego, opolskiego, śląskiego, podkarpackiego i małopolskiego.

 

Brak opisu obrazka

 

Podczas imprezy Przemyśl m.in. reprezentował siedmioletni Aleksander Bandrowicz - zawodnik UKS Aktywna Piątka Przemyśl, który na co dzień prowadzony jest przez trenerów Dariusza Stańko i Tomasza Zawalskiego. Młody przemyślanin, w ostatnim, sobotnim turnieju w znakomitym stylu pokonał największe nadzieje polskiego badmintona zajmując zaszczytne, pierwsze miejsce. W sumie w najmłodszej grupie rywalizowało 15 zawodników z 5 województw. W całym cyklu turniejów Olek aż trzykrotnie stawał na najwyższym stopniu podium, zaś raz uplasował się na drugim miejscu. Tym samym badmintonista z Przemyśla został najlepszym zawodnikiem całego turnieju w klasyfikacji generalnej w kategorii U9.

 

 

 

 

W tym samym cyklu turniejów w klasyfikacji generalnej w grze pojedynczej dziewcząt, w kategorii "Żak" pierwsze miejsce zdobyła Natalia Horst (SSKS Badminton Przemyśl), natomiast w kategorii "Młodzik Młodszy" na zaszczytnym, drugim miejscu uplasował się Kacper Drymajło (SSKS Badminton Przemyśl).

 

Wszystkim naszym młodym i niezwykle zdolnym badmintonistom - serdecznie gratulujemy!

 

 

 

UKS Aktywna Piątka jest obecnie jedynym klubem w nadsańskim grodzie, który reprezentuje miasto na najwyższym stopniu rozgrywek w Polsce - w Ekstraklasie.


W dniach 17-20 stycznia klub będzie organizatorem największej imprezy badmintonowej w Europie – Victor Polish Junior oraz Victor Polish Youth, na którą przybędą zawodnicy z różnych zakątków świata.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Brak opisu obrazka

Wersja XML