Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

W najbliższą niedzielę na ulicach Przemyśla wystąpią utrudnienia w ruchu. Będą one związane z biegiem ulicznym „Przemyska Dycha”

UWAGA! Niektóre ulice będą nieprzejezdne!

                    

 

W najbliższą niedzielę (23 września br.) odbędzie się „VI Przemyski Bieg Uliczny - Przemyska Dycha” oraz integralna część imprezy - bieg dla najmłodszych pn. "Mini Dyszka". W imprezie swój udział zapowiedziało kilkuset miłośników biegania. Organizacja tak dużej imprezy wiąże się z utrudnieniami w ruchu pojazdów w niektórych częściach miasta.


Bieg główny rozpocznie się w Rynku (przy Urzędzie Miasta) o godzinie 11.00. Następnie uczestnicy wydarzenia przebiegną ulicami: Kościuszki, Jagiellońską, Wybrzeżem Wilsona, przez Rondo Ofiar Wołynia, ul. Brudzewskiego, Rzeźniczą, Rodziny Bystrzyckich, Aleją Solidarności, ul. Wincentego Pola, Czarnieckiego, Kamienny Most, Sportową, Wybrzeże Wilsona, Jagiellońską, dalej przez Most Orląt Przemyskich i ulicami: Krasińskiego, Racławicką, 22 Stycznia, Jana Pawła II, Rzeczną, Grunwaldzką, przez Most Orląt Przemyskich na ulicę Kościuszki na metę usytuowaną przy Urzędzie Miasta (w Rynku).

 

W trakcie biegu fragmenty ulic będą wyłączone z ruchu pojazdów. Nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwać policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego przemyskiej komendy, strażnicy miejscy oraz strażacy.

 

 

 


Apelujemy do zmotoryzowanych o ostrożność i bezwzględne stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy. 

 

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

 

 

Brak opisu obrazka

 

 

publikacja: Agata Czereba

Wersja XML