Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Uczestnicy projektu PARR "Własna firma - Podkarpacki program wsparcia przedsiębiorczości" gwiazdami video spotów promujących fundusze europejskie

Dwoje uczestników projektu pn. "Własna firma - Podkarpacki program wsparcia przedsiębiorczości"  realizowanego przez Przemyską Agencję Rozwoju Regionalnego,  wystąpiła w kampanii promującej Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

 

Brak opisu obrazka

 

Celem kampanii promocyjnej jest przede wszystkim szerzenie informacji na temat planowanych naborów wniosków poprzez pokazanie efektów projektów już zrealizowanych. Kampania ma dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych beneficjentów, czyli osób, które jeszcze nie korzystały z Funduszy Europejskich. Jak się okazuje, jeszcze przed końcem roku przewidziano sporo konkursów, w których do wykorzystania na realizacje własnych pomysłów jest sporo unijnych pieniędzy...

 

 

„Gwiazdą” pierwszego video spotu jest Pracownia Ceramiki i Rękodzieła Artystycznego "Być" Katarzyny Być.

 

Pani Katarzyna Być rzuciła posadę dyrektora w przedszkolu i rozpoczęła studia z ceramiki i rękodzieła na Uniwersytecie Ludowym - Stwierdziłam, że chcę połączyć pasję tworzenia z nauczaniem. Dzięki funduszom unijnym, założyła pracownię ceramiczną, w której najmłodsi mieszkańcy województwa rozwijają zdolności manualne i dobrze się bawią. I właśnie to daje jej największą satysfakcję. Ja mam taką filozofię życia, że jesteś tyle wart, ile jesteś w stanie dać innym.

 

 

 

W drugim filmie występuje Pan Mariusz Burnat – założyciel firmy Jacht Serwis – Podkarpacie.

Mariusz Burnat:

- Chciałem połączyć pasję z pracą – tak komentuje swój pomysł na biznes pan Mariusz Burnat. Bohater postanowił rozwijać swoje zainteresowania i stworzyć firmę na swoją miarę. Zakupiony dzięki funduszom unijnym sprzęt wystarczył, aby otworzyć serwis jachtów. Dziś pan Mariusz śmiało patrzy w przyszłość i podkreśla, że życie zaczyna się po 50-tce.

 

 

Gratulujemy!

 

 

 

Publikacja: Agata Czereba

Źródło: rpo.podkarpackie.pl

Wersja XML