Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Już w sobotę! Koncert Włodka Pawlika - wybitnego pianisty i kompozytora, laureata nagrody GRAMMY!

 

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek” zaprasza w sobotę, 17 lutego o godzinie 18.00 na koncert Włodka Pawlika – wybitnego pianisty jazzowego i kompozytora, laureata najważniejszej nagrody muzycznej GRAMMY AWARD, zdobytej w 2014 roku za album „Night in Calisia”.

 

Brak opisu obrazka

 

Koncerty Włodka Pawlika zawsze cieszą się wielkim zainteresowaniem, sale koncertowe wypełniają się po brzegi. Fenomen jego popularności wykracza daleko poza sfery środowiska jazzowego, co czyni go artysta wyjątkowym, uosabiającym jakże rzadkie zjawisko połączenia sukcesu komercyjnego z muzyką niezwykle wyrafinowaną i wysmakowaną estetycznie.


Najnowsze nagrania Włodka Pawlika to przepiękne, fortepianowe interpretacje ulubionych piosenek pianisty. Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie utwory utrwalone w studio nagrań są efektem improwizacji, a każda nagrana przez pianistę wersja jest niepowtarzalna. Niezwykłość sztuki improwizacji Pawlika polega na tym, że wchodząc zarówno do studia nagrań jak i na estrady sal koncertowych – za każdym razem przedstawia nam wersje utworów tworzone „tu i teraz”.

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Brak opisu obrazka

 

Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego.
Bilety w cenie 60 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82 oraz przed spektaklem na Zamku Kazimierzowskim, tel. 16 678 50 61 w. 23.

 

Zdjęcia pochodzą ze strony www.wlodekpawlik.com

Wersja XML