Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

UKS Orlik Przemyśl 2007 trzecią drużyną Podkarpacia!

20 stycznia br. w hali Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej rozegrany został Wojewódzki Turniej Finałowy w kategorii U-11 o Puchar Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. Przemyska reprezentacja - UKS Orlik Przemyśl (rocznik 2007) wywalczyła na nim wysokie trzecie miejsce. Tym samym młodzi piłkarze z Przemyśla znaleźli się w zaszczytnym gronie 8 najlepszych drużyn na Podkarpaciu.

 

Młodzi przemyślanie przebyli długą drogę, nim znaleźli się na podium. Droga ta wiodła bowiem przez cztery zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki.  


Trzecie miejsce w stawce 32 drużyn biorących udział w Mistrzostwach Podkarpacia jest niewątpliwie dużym sukcesem naszej drużyny, której człon stanowili chłopcy z rocznika 2008. Jednak biorąc pod uwagę to, że w meczu z późniejszym zwycięzcą przegraliśmy 0-1 w dość kuriozalnych okolicznościach (bramka samobójcza ale błąd, który uczy pokory jest lepszy niż sukces, który czyni aroganckim…) możemy czuć lekki niedosyt, tym bardziej, że to my mieliśmy świetne okazje do strzelenia bramki i awans do finałów w Warszawie jeszcze w tym roku...– powiedział trener naszych piłkarzy Henryk Łaskarzewski.

 

„Chciałbym podziękować szczególnie naszym "Małym" autorom tego sukcesu, którzy w pokonanym polu zostawili uznane Akademie nie tylko z Podkarpacia, wygrywając bardzo trudne eliminacje tydzień temu bez porażki, kończąc dzisiaj w finale na 3 miejscu.” – dodał.  

 

 

 

 

UKS Orlik Przemyśl wystąpił w Kielnarowej w następującym składzie:


Jakub Jaroch, Szymon Dudek, Wiktor Hatalski, Sergiusz Rożak, Jan Borysławski, Karol Banasik, Hubert Kędziora oraz Rafał Ślisz.

 

Należy dodać, iż nieobecni z powodu choroby, ale grający w eliminacjach: Mateusz Bobrowicz, Tymek Sociński, Radziu Kołodziej, Szymon Augustyniak, Michał Grabowski oraz Mateusz Barszczak również mieli nieoceniony udział w sukcesie drużyny.

 

1. APPN Mielec - 17 pkt
2. Soccer Ropczyce - 15 pkt
3. UKS Orlik Przemyśl - 13 pkt
4. Beniaminek Krosno - 12 pkt
5. Stal Łańcut - 10 pkt
6. Orzełek Przeworsk - 6 pkt
7. Sparta Leżajsk - 5 pkt
8. Grunwald Budziwój - 0 pkt

 

Trener: Henryk Łaskarzewski, asystent: Mariusz Kędziora, Kierownik: Sylwester Hatalski.

 

Wersja XML