Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

AKCJA CHARYTATYWNA

  W końcu ubiegłego roku Prezydent Przemyśla Robert Choma zainicjował akcję charytatywną pod hasłem „Pomóc – zwykła rzecz”. Zamierzeniem organizowanej akcji było to, aby stała się ona cykliczną. Dzięki poprzedniej edycji tej akcji, podczas której zbierane były środki pieniężne dla Łukasza – dziecko, wraz z mamą może wyjechać na trzytygodniowy turnus w Stegnie. Kontynuując ideę niesienia pomocy zwracamy się z prośbą do tych wszystkich, którzy mają otwarte serca na cierpienia innych.
  Dziś możemy sprawić radość choremu Kacprowi. Kacper jest uczniem 3 klasy Gimnazjum Nr 1 w Przemyślu, cierpi na całkowitą niewydolność nerek. Żyje od dializy do dializy, zabiegi wykonywane są średnio trzy razy w tygodniu. Od 3-go miesiąca życia jest pod opieką Poradni Nefrologicznej w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Dziś oczekuje na przeszczep. 
  Kacper nie może wyjechać na kolonię czy obóz. Jego rytm życia wyznacza dializa. Część tegorocznych wakacji również spędzi na oddziałach szpitalnych. My możemy sprawić, że Kacper choć na chwilę będzie mógł się oderwać od codziennych zmagań z chorobą. Dzięki Państwa wrażliwości i odrobinie dobrej woli wspólnie możemy sprawić, że na twarzy Kacpra pojawi się uśmiech. 

  Każdą nawet najdrobniejszą kwotę przyjmiemy z radością i w przekonaniu, że to, co czynimy wspólnie jest słuszne i szczytne. Środki można wpłacać na konto Gimnazjum nr 1: Bank Śląski o / Przemyśl nr 70 1050 1546 1000 0022 3692 4946, koniecznie z dopiskiem „Darowizna dla Kacpra”.

Współuczestnikami akcji są: 
- Radio Eska, RADIO „FARA”, redakcja miesięcznika „Nasz Przemyśl”, 

RAFAŁ PORADA
KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA
Wersja XML