Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Przedświąteczne spotkanie w Przedszkolu nr 20 [ZDJĘCIA]

Święta Bożego Narodzenia, to chyba najpiękniejszy i najradośniejszy okres w całym roku. Dla większości z nas jest to czas spotkań z najbliższymi, składania życzeń, dzielenia się opłatkiem i wspólnego kolędowania.

 

Niespełna dwa tygodnie przed Wigilią (12 grudnia br.) maluchy z Przedszkola Miejskiego nr 20 w Przemyślu zaprosiły na uroczyste spotkanie bożonarodzeniowe Prezydenta Miasta Przemyśla oraz przedstawicieli tutejszego Urzędu Miejskiego, aby wspólnie z nimi wkroczyć w ten magiczny, przedświąteczny czas.

Na to wyjątkowe spotkanie przybyli – w imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla jego zastępca Janusz Hamryszczak, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej – Janusz Zapotocki, naczelnik Wydziału Rozwoju, Inwestycji i Funduszy Zewnętrznych UM – Beata Bielecka, Ewa Maziarczyk – inspektor tegoż wydziału oraz Paweł Bugera – przedstawiciel Wydziału Edukacji.

 

Przedszkolaki w odświętnych strojach, z ogromnym przejęciem, najpiękniej jak umiały dostarczyły swoim gościom niezwykłych doznań i wzruszeń. W otoczeniu przepięknej scenografii maluchy tańczyły, recytowały wiersze, śpiewały świąteczne piosenki (również po angielsku!) oraz kolędy.

Miła, świąteczna atmosfera w połączeniu z tym uroczym widowiskiem sprawiły, że goście z żalem opuszczali mury „Dwudziestki”. Zanim jednak się pożegnali, wymienili się drobnymi upominkami i wspólnie z małymi artystami zaśpiewali kolędy...

 

 

 

 

fot. Agata Czereba

 

Wersja XML