Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Przemyślanie Tomasz Dańko i Lech Kaczor mistrzami świata !!! GRATULUJEMY !!!

We włoskim Caserta mieszczącym się niedaleko Neapolu miały miejsce Mistrzostwa Świata Sport Jiujutsu Seniorów oraz Międzynarodowy Turnieju Sportowego Jiujutsu Dzieci, Młodzików, Juniorów i Weteranów. Podczas zawodów zmierzyli się ze sobą sportowcy z Europy, Ameryki, Azji i Afryki. Ponadto po raz pierwszy w zawodach WSJO Sport Jiujutsu wystąpili także reprezentanci Pakistanu, Paragwaju, Urugwaju i Mali.

Aż trzy medale: złoty, srebrny i brązowy w trzech różnych konkurencjach zdobył Przemyślanin Tomasz Dańko, reprezentujący Przemyski Klub Walki Wręcz Jiujutsu. I co niezwykle istotne – to już piąty mistrzowski tytuł jego w karierze!

 

Tomasz Dańko nie jest jedynym bohaterem tych mistrzostw, bowiem dwa złote medale wywalczył również jego kolega - Lech Kaczor z Przemyśla (w kategorii wagowej – 95 kg w walce sportowej oraz w mocowaniu jiujutsu). Natomiast w wadze 70 kg  - Mateusz Klęsk - także Przemyślanin - został zdobywcą brązowych medali w walce oraz samoobronie sportowej.
 

 

Zawodnicy Przemyskiego Klubu walki Wręcz Jiujutsu bez wątpienia mieli dużo szczęścia w Międzynarodowym Turnieju Sportowego Jijutsu.

W kategorii dzieci na drugim miejscu w walce sportowej oraz drugim miejscu w mocowaniu jiujutsu uplasowała się Natalia Dańko. W kategorii młodzików Miłosz Talacha zdobył złoto w walce sportowej w kategorii średniej młodzików oraz srebro w kategorii ciężkiej, zaś w mocowaniu jiujutsu zajął miejsce pierwsze. W tej samej kategorii wiekowej pierwsze miejsce w walce sportowej i trzecie miejsce w mocowaniu jiujutsu wywalczył Jakub Kulpa.


W kategorii juniorów Norbert Przytuła wywalczył drugie miejsce w walce sportowej, i trzecie w mocowaniu jiujutsu. Kolejne srebro, tym razem w walce sportowej przypadło Dawidowi Krawczykowi. Radość juniorów uzupełnił Daniel Karabaza, który zdobył srebrny medal w mocowaniu jiujutsu.

 

Gratulujemy!

 

Brak opisu obrazka

 

 

Zdjęcia:

Przemyski Klub Walki Wręcz Jiujutsu 

World Sport Jiujutsu Organization

 

Wersja XML