Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zagłosuj na Przemyśl w plebiscycie "Polska z góry"!

Zobacz ukochane zakątki Przemyśla z lotu ptaka i spraw, by wszyscy mogli się nimi zachwycić.

Przemyśl został zgłoszony do udziału w plebiscycie "Polska z góry" organizowanym przez kanał Planete+. Teraz wszystko zależy od Ciebie!

 

Zagłosuj! Wystarczy zaledwie kilka kliknięć myszką do tego, aby najbardziej urokliwe miejsca (których w naszym mieście przecież niemało) zostały sfilmowane z zapierającej dech w piersiach lotniczej perspektywy i pokazane w specjalnym odcinku programu „Polska z góry”.Przemyśl już został zgłoszony, teraz prosimy o oddanie głosu na nasze miasto. Swój głos można oddać na stronie: https://twoje-miasto.planeteplus.pl/.

 

Brak opisu obrazka

 

 

Kilka słów o akcji „POLSKA Z GÓRY”

Rozległa metropolia, malownicza wieś czy urocze miasteczko? Każde z nich ma szanse stać się bohaterem najnowszej produkcji Planete+! 21 sierpnia o godzinie 18:30 wystartowała unikalna w polskiej telewizji produkcja „Polska z góry”, w której widzowie mogą zobaczyć Polskę z lotu ptaka. Premierze towarzyszy specjalna akcja skierowana do tych polskich miejscowości, które nie znalazły się w programie. W przygotowanym przez Planete+ plebiscycie wszystkie te miasta będą mogły powalczyć o wyjątkową prezentację w dodatkowym, trzynastym odcinku serii.

Plebiscyt, którego stawką będzie miejsce w trzynastym, bonusowym odcinku „Polski z góry” wystartował już 21 sierpnia, w dniu premiery produkcji. W głosowaniu na stronie https://twoje-miasto.planeteplus.pl/ będą mogli wziąć udział mieszkańcy tych miejscowości, które nie zostały pokazane we wcześniejszych odcinkach programu. Każdy uczestnik plebiscytu będzie mógł oddać głos na wytypowaną lokalizację, a wygra ta, która zdobędzie najwięcej głosów proporcjonalnie do liczby mieszkańców. Dzięki temu każde miasto, niezależnie od wielkości będzie miało równe szanse na wygraną. Zwycięska miejscowość zostanie nagrana z lotu ptaka w formie dodatkowego odcinka specjalnego, który zostanie zaprezentowany na antenie Planete+.Głosowanie, szczegóły akcji i regulamin można znaleźć tutaj: 

https://twoje-miasto.planeteplus.pl/

 

Zachęcamy do głosowania!

 

 

Brak opisu obrazka

 

 

 

fot.: Filip Polaczek

Wersja XML