Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zapraszamy do Przemyśla na Finał Radia Biwak 2017!

Tak jak obiecywaliśmy, tegoroczne zakończenie lata w naszym mieście będzie naprawdę gorące. W sumie jeszcze nie odetchnęliśmy po hucznym świętowaniu Dni Patrona Miasta Przemyśla Świętego Wincentego, a już wielkimi krokami zbliża się do nas kolejne niesamowite wydarzenie. Już w sobotę na przemyskim Rynku Starego Miasta odbędzie się wielki Finał Radia Biwak, na który serdecznie Was zapraszamy.

Tegoroczny Radio Biwak przebiegał pod znakiem śladów, wspomnień i pamiątek po CK Monarchii w naszym regionie, ale i poza granicami Polski. Radio odwiedziło wiele niezwykłych, nieraz zapomnianych ale przez to jeszcze bardziej ciekawych i intrygujących miejsc. Po ponad dwóch miesiącach wspólnych podróży chcemy zaprosić Państwa do Przemyśla na koncert finałowy Biwaka z Polskim Radiem Rzeszów.

Miejsce nie jest przypadkowe. Przemyśl to miasto chyba najczęściej kojarzone z czasami Monarchii Austro-Węgierskiej miasto w naszym województwie. To właśnie tu, na rynku znajdziemy pomnik najdzielniejszego wojaka CK armii - Wojaka Szwejka.

 

Imprezę kończąca wakacyjne wojaże Radia Biwak rozpoczniemy już o godzinie 9.00 - specjalnym wydaniem audycji z przemyskiego Rynku, po nim rozpoczniemy plenerowe wydanie listy Dino Top, które poprowadzą tradycyjnie: Jerzy Szlachta i Andrzej Klee.

 

Następnie zapraszamy na koncerty artystów polskiej sceny muzycznej.

Wystąpią dla Państwa:

17:00 - Start

17:15 - Kuba Prachowski i Sabina Kurek - Delikat

18:00 - CK Port Przemyśl

19:00 - Cztery Kilo Obywatela

19:45 - Stashka

A o godzinie 21.00 wystąpi nasza Gwiazda Wieczoru - Patrycja Markowska!

 

 

Finał Radia Biwak - 2.09.2017 - rynek w Przemyślu
Serdecznie zapraszamy!

 

Radio Biwak - plakat.jpeg

 

 

Do zobaczenia!

Wersja XML