Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nawet podczas wakacji UKS Orlik Przemyśl dumnie notuje kolejne sukcesy swoich zawodników

W słoneczny czwartek, 27 lipca br., w Nowej Sarzynie, mali zawodnicy Orlika Przemyśl (rocznik 2009) pokonali wszystkich rywali i w gronie czterech drużyn stanęli na najwyższym podium. Warto zaznaczyć, że w pokonanym polu zostawili starszych kolegów z MZKS Unia Nowa Sarzyna, trzecie miejsce przypadło dla Orlika Przemyśl Stare Miasto a czwarte przypadło Orlikowi Sarzyna.

Drużyna UKS - 2009 wystąpiła w składzie: G. Młodziński, O. Baniecki, K. Stecura, W. Gazda, S. Pająk, O. Sienkiewicz i O. Januszke, natomiast drużyna Orlika Przemyśl  - Stare Miasto wystąpiła w składzie: J. Karpowicz , P. Szykuła, F. Szykuła, K. Setlak oraz M. Góral.

Ponadto w turnieju debiutował najmłodszy uczestnik Orlika, Oliwier Klepacki (2011), który podczas spotkania zdobył również swoją pierwszą bramkę. Mamy nadzieję, że to dopiero początek wielkiej kariery popularnego Oliego .

Drużyny prowadzili trenerzy Andrzej Fedejko i Henryk Łaskarzewski.

 

Brak opisu obrazka


Natomiast 29 lipca br., na zakończenie obozu piłkarskiego, który miał miejsce w Nowej Sarzynie, drużyna UKS Orlik Przemyśl (rocznik 2008) wzięła udział w mocno obsadzonym turnieju piłki nożnej o puchar Starosty Niżańskiego, który w tym dniu rozegrany został stadionie w Krzeszowie.

Młodzi piłkarze z Przemyśla zaprezentowali się jak zwykle wspaniale. Po raz kolejny odnieśli komplet zwycięstw strzelając w sumie 18 bramek, a tracąc tylko jedną.

Oprócz zdobytych bramek, Orlątka pokazały wiele składnych, zespołowych akcji wprawiając w zachwyt licznie zebraną publiczność. Na koniec z dumą podniosły okazały puchar, a Hubert Kędziora cieszył się ze statuetki dla najlepszego strzelca, która zupełnie zasłużenie trafiła w jego ręce.

UKS Orlik Przemyśl wystąpił w Nowej Sarzynie w następującym składzie:

Gracjan Czapniewski, Karol Orfin, Marcel Jamrozik, Jan Borysławski, Hubert Kędziora, Oskar Smycz, Kornel Rybak, Gracjan Młodzinski, Mateusz Bobrowicz, Sergiusz Rożak.
 

Wyniki:
UKS Orlik Przemyśl - Gaudium Zamosc 2-0
UKS Orlik Przemyśl - Sokołek Nisko 3-0
UKS Orlik Przemysl - AP Stalowa Wola I 3-1
 

Półfinał:
UKS Orlik Przemyśl - AP Stalowa Wola II 8-0
 

Finał:
UKS Orlik Przemyśl - AP Stalowa Wola I 2-0

 

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

 

A w piątek (4 sierpnia), mimo lejącego się żaru z nieba, „Orlikowe maluszki" miały okazję poznać bliżej nową dyscyplinę sportu - strzelectwo. Dzięki instruktorom, którzy wtajemniczyli naszych małych piłkarzy w arkana tej trudnej dyscypliny mogli uczestniczyć w I Mistrzostwach w strzelaniu w pozycji stojącej na strzelnicy przemyskiego LOK przy ul. Słowackiego w Przemyślu, o Puchar Senatora Mieczysława Golby.

Po zażartej walce zawody wygrał Max Pranda , drugie miejsce zajął Kacper Łacina, trzecie Xavier Bogdański, a na czwartym sklasyfikowano: Bartusia Hołotę, Henia Hołotę, Misia Szantera, M.Stadnika i Kamila Łacinę. Wszystkich finalistów nagrodzono medalami.

 

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

 

 

Gratulujemy małym sportowcom i ich trenerom!

Wersja XML