Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Liga Maluszka

W niedzielę 02.07.2017r na Orliku w Przemyślu przy ul. Dworskiego dobiegła końca Liga "Maluszka" która trwała trzy miesiące. W finałach nasi najmłodsi piłkarze stoczyli "bój" o Puchary Przewodniczącej Rady Miejskiej Przemyśla Pani Lucyny Podhalicz która nie zapomniała również o nagrodach indywidualnych i słodyczach dla bohaterów tej imprezy.

 Startowało 12 zespołów w dwóch kategoriach wiekowych, starszaków i maluszków. Można było oglądać w dniu dzisiejszym w Przemyślu najlepsze "kluby" świata wystarczy powiedzieć że grały Real , Barcelona ,Bayern, Manchester Und. Legia Warszawa czy Orlik Przemyśl....ale też były bardzo oryginalne nazwy jak Nikt ...gry i zaangażowania nie powstydziłby się nawet sam Trener Adam Nawałka który pozdrawia wszystkich uczestników naszej Ligii.

Najmłodszy piłkarz miał 3 latka. Padło mnóstwo goli, oglądaliśmy piękne akcje , łzy na zmianę z uśmiechem widać było na twarzach dzielnych piłkarzy i piłkarek liczne kontuzje opatrywała najmłodsza pielęgniarka w Polsce pięcioletnia Martynka Kędziora.

Sędziowie zawodów w osobach Andrzej Fedejko, Kamil Makara , Arkadiusz Majcher i Henryk Łaskarzewski mieli nie lada problem ale przyznali jednogłośnie, że Puchary Pani Lucyny Podhalicz należą się wszystkim drużynom.

Pierwszy raz w historii wszystkie drużyny otrzymały puchary w naszej Lidze "Maluszka". Naszym piłkarzom kibicowali rodzice, którym za liczne przybycie i zaangażowanie bardzo dziękujemy. Wszystkim życzymy udanych wakacji. Do zobaczenia w kolejnej edycji naszej ligi.

 

 

Wersja XML