Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Stowarzyszenie Róża Wiatrów z Przemyśla odebrało dzisiaj nagrodę zdobytą w konkursie zorganizowanym przez Tesco „Decydujesz, pomagamy”

Początkiem tego roku, Stowarzyszenie „Róża Wiatrów” wzięło udział w konkursie Tesco „Decydujesz, pomagamy”. W konkursie tym, można było zdobyć grant, który docelowo miałby być przeznaczony na realizację programu „Żeglarstwo bez barier”. Wspomniany (i jak się później okazało zwycięski) program został w całości opracowany i realizowany przez Stowarzyszenie „Róża Wiatrów” z Przemyśla, pomysłodawcy programu skierowali go przede wszystkim do dzieci i młodzieży w celu edukacji i popularyzacji żeglarstwa jako przeciwdziałania uzależnień cywilizacyjnych, aktywnej formy wypoczynku i zdrowego trybu życia. Klienci sklepów TESCO za każde dokonane zakupy otrzymywali żeton, który wrzucali do oznaczonej urny i tym samym oddawali głos na jeden z trzech projektów, które zakwalifikowały się do kolejnego z etapów konkursu.

Końcem kwietnia okazało się, że dzięki aktywności mieszkańców Przemyśla projekt "Żeglarstwo bez barier" Stowarzyszenia Róża Wiatrów, wygrał w konkursie Tesco pierwszą nagrodę...

I tak dziś (11 maja b.r.), w sklepie TESCO mieszczącym się przy ul. Lwowskiej w Przemyślu, Dariusz Łapa – Sekretarz Miasta Przemyśla wraz z kierowniczką sklepu panią Teresą Waliłko uroczyście wręczyli przedstawicielom Stowarzyszenia nagrodę w wysokości 5.000 zł.

Jeszcze raz dziękujemy mieszkańcom Przemyśla za wspieranie takich inicjatyw a zwycięzcom gratulujemy!

 

 

Zdjęcia : Mariusz Godos

Tekst: Agata Czereba

 

Wersja XML