Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Bal Wszystkich Świętych w Przemyślu

W niedzielę, 30 października 2016 r. w Przemyślu odbędzie się uroczysty Bal Wszystkich Świętych. Radosne spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 15.00 w Kościele Ojców Franciszkanów, następnie uczestnicy przejdą w barwnym korowodzie na Plac Niepodległości. Honorowy Patronat nad wydarzeniem sprawują ks. abp Adam Szal, Metropolita Przemyski i Robert Choma Prezydent Przemyśla.

Organizatorzy wydarzenia - Duszpasterstwo Młodzieży i Diakonia Tańca Uwielbienia Archidiecezji Przemyskiej - serdecznie zapraszają do Przemyśla na to piękne wydarzenie ewangelizacyjne: Podczas "Balu Wszystkich Świętych” w niedzielę, 30 października 2016 r. będziemy w radosny sposób przeżywać i odkrywać tajemnice Świętych Obcowania. Gorąco zachęcamy by przebrać się lub przyodziać w atrybuty swojego patrona lub innego wybranego – ulubionego świętego. Podczas Balu odbędzie się również prezentacja laureatów konkursu Casting na Świętego.

bal_wszystkich_świętych.jpeg

Co to jest?

Bal Wszystkich Świętych to wydarzenie ewangelizacyjne. Jego celem jest zwrócenie uwagi na chrześcijańskie i radosne przeżywanie Uroczystości Wszystkich Świętych. Chcemy ukazać świętości jako drogę przeznaczoną dla każdego z nas. Rozbudzić zainteresowanie postawami świętych zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcić ich do wyszukiwania i poznawania ciekawych świętych, poznawania ich historii i dorobku.

Dla kogo?

Adresatami są wszyscy! Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych. Całe rodziny! bez względu na wiek, czy miejsca zamieszkania. Wszystkich uczestników Balu zapraszamy i zachęcamy do przebrania się za świętego! Jeśli nie uda się skompletować całego stroju to zachęcamy do wzięcia ze sobą jakiegoś symbolu - przedmiotu, z którym jest kojarzony wybrany święty.

Wydarzenie na FB

https://www.facebook.com/events/210571496028130/

bal_wsz_sw_2016_plakat.jpeg


Wersja XML