Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zamkowe Teatralia już w październiku

Założeniem „Zamkowych Teatraliów” jest prezentacja różnych gatunków scenicznych. Projekt ten funkcjonuje już od kilku lat i na stałe wpisał się w kulturalny kalendarz naszego miasta. Został wymyślony i jest realizowany przez szefową Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK Renatę Nowakowską. Składa się z przedstawień muzycznych, komedii, dramatu i piosenki literacko-poetyckiej. Różnorodność repertuaru sprawia, że każdy znajdzie „coś” dla siebie. Propozycje kolejnej edycji, która jest przed nami konsekwentnie urzeczywistniają założenia programowe.

8 października 2016 r. /sobota/, godz. 18.00
Natalia Sikora z zespołem w projekcie
„Buried Alive In The Blues” For Janis Joplin

Absolutnie powalający, na niezwykle wysokim poziomie koncert ukazujący fascynacje twórczością i postacią Janis Joplin w wykonaniu zwyciężczyni drugiej edycji programu The Voice of Poland Natalii Sikory z zespołem.  
Bilety w cenie 30 zł i 35 zł

14 października 2016 r. /piątek/, godz. 19.00
Yasmina Reza
„Życie: trzy wersje”
Spektakl komediowy w  reż. Jerzego Schejbala
Obsada:
Olga Sawicka, Martyna Trawczyńska, Sławomir Pacek, Jerzy Schejbal. Pozornie prosta i niepozbawiona komediowych tonów, ale w rzeczywistości pełna napięć historia, która zawiera wiele trafnych spostrzeżeń na temat naszej codzienności, odsłaniając tym samym prawdę o człowieku.
Bilety w cenie 40 zł i 45 zł

21 października 2016 r. /piątek/, godz. 19.00
Benefis Jana Nowickiego zatytułowany „Wieczór z Marianem Hemarem”
Wieczór poświęcony twórczości Mariana Hemara, urodzonego we Lwowie poety, satyryka, komediopisarza, dramaturga i tłumacza poezji w wyk. jedynego w swoim rodzaju Jana Nowickiego.
Bilety w cenie 20 zł

teatralia 2016_m.jpeg


26 października 2016 r. (środa), godz. 19.00
GRAŻYNA AUGUŚCIK GROUP (USA)
„2The Light”
Grażyna Auguścik jest wokalistką, aranżerem, kompozytorem, producentem i liderem własnych zespołów. Siłą i barwą głosu artystki zachwycają się krytycy po obu stronach Atlantyku. Czterokrotnie została uznana za najlepszą wokalistkę jazzową przez magazyn „Jazz Forum”. Z towarzyszeniem znakomitego, amerykańskiego kwartetu artystka zaprezentuje nowy materiał. Nie zabraknie jazzowych ballad, dynamicznych improwizacji oraz… subtelnej elektroniki.
Bilety w cenie 30 zł i 35 zł

4 listopada 2016 r. /piątek/, godz. 19.00
Jordi Sanchez i Pep Anton Gomez
„Pół na pół”
Spektakl komediowy w reż. Wojciecha Malajkata
Obsada: Piotr Polk, Piotr Szwedes.

Przesycona czarnym humorem komedia, opowiadająca o dwóch przyrodnich braciach, którzy postanawiają pozbyć się swojej rodzicielki.
Bilety w cenie 40 zł i 45 zł

Bilety do nabycia w sklepie „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82 oraz bezpośrednio przed impreza na Zamku Kazimierzowskim.

Wersja XML