Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

"Wycieczka z klasą"

 Przemyska młodzież skupiona w Kółku Turystyczno-Krajoznawczym "Azymut" została lauretami konkursu na "wycieczkę z klasą", który zorganizowało Biuro Travel Polska. O konkursie i swoich pomysłach na udaną wyprawę turystyczną sami piszą tak:

  Cześć, jesteśmy młodzieżą z  Kółka Turystyczno-Krajoznawczego „Azymut”, działającego przy Gimnazjum Nr 5 im. św. Jana Kantego w Przemyślu. Nasze kółko powstało w roku szkolnym 2006/2007, a jego nazwa związana jest ze sklepem Azymut, który nas sponsoruje.

 W listopadzie 2006r. biuro Travel Polska ogłosiło na stronach internetowych konkurs na „wycieczkę z klasą”. Przez ostatnie kilka miesięcy braliśmy udział w tym ogólnopolskim konkursie. Konkurs polegał na zaplanowaniu wycieczki lub opisaniu odbytej już imprezy turystycznej. Mogła to być wycieczka w dowolne miejsce lub po najbliższej okolicy, jeżeli okolica ta jest atrakcyjna z turystycznego punktu widzenia. My postanowiliśmy zorganizować wycieczkę dookoła Doliny Sanu, która połączyłaby w sobie trzy różne formy aktywnego wypoczynku, to jest: rajd pieszy, rajd rowerowy i spływ kajakowy.

 Uważamy, że rejony wokół Przemyśla, są bardzo atrakcyjnym miejscem na tego typu wyjazdy ze względu na swoje walory turystyczno – krajoznawcze.
Wycieczkę, zaprojektowaną przez nas, w całości można zobaczyć na stronie naszego blogu konkursowego
http://konkurs.travelpolska.pl/gim5 , który tworzyliśmy wspólnie z opiekunem naszego kółka mgr Piotrem Dobosiewiczem.

 Do konkursu zgłoszono wiele ciekawych i atrakcyjnych wyjazdów, żaden jednak nie dorównał propozycji zgłoszonej przez nas. Zostaliśmy laureatami konkursu na „wycieczkę z klasą” i otrzymaliśmy główną nagrodę, którą jest dwudniowa zielona szkoła w Puszczy Białowieskiej.

 

 

 

dodał: Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGwycieczka (147,67KB)

Wersja XML