Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Udana Noc Rekreacji na 10 - lecie stoku narciarskiego.

W styczniu tego roku mija 10 lat od otwarcia stoku narciarskiego w Przemyślu. Z tej okazji Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji w sobotni wieczór, 23 stycznia br. chcąc uczcić tę okrągłą rocznicę zorganizował  imprezę pod hasłem „NOC REKREACJI W POSiR”.

Przedsięwzięcie niezwykłe w skali całego Podkarpacia, ale okrągły jubileusz zobowiązywał, aby ta noc zapadła na długo w pamięci mieszkańców miasta, okolicznych miejscowości, a także turystów. Dla amatorów aktywnego wypoczynku przygotowano wiele atrakcji. Z obiektów będących w zarządzie POSiR można było korzystać bezpłatnie.

W hali sportowej odbyły się rozgrywki w badmintona i bocce. W obu dyscyplinach swe umiejętności można było doskonalić pod okiem profesjonalnej kadry.

Dla osób dbających o sylwetkę czekała siłownia wraz z instruktorami, którzy udzielali profesjonalnych porad dotyczących zasad przeprowadzania treningów i zdrowego żywienia. Można było również wykonać swój pierwszy trening. Odnotowaliśmy duże zainteresowanie zarówno osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z ćwiczeniami siłowymi, jak również stałych klientów. Po treningu można było zrelaksować się w saunie lub jacuzzi.

 

 

Na krytej pływalni pracownicy i ratownicy w strojach karnawałowych oczekiwali na amatorów wodnych kąpieli. Tutaj również pod okiem instruktora można było podszkolić umiejętności pływackie.

Wspólne świętowanie odbyło się także na lodowisku przy ul. Sanockiej. Nie brakowało chętnych do nauki jazdy na łyżwach. Główną atrakcją był konkurs na najlepsze przebranie karnawałowe. Nagroda była nietuzinkowa, a była nią piłka ufundowana przez II trenera Reprezentacji Polski w piłce nożnej Bogdana Zająca z podpisami zawodników i kadry trenerskiej. Nagrodę wręczył trener UKS Orlik Przemyśl Pan Henryk Łaskarzewski.

Na stoku narciarskim amatorzy białego szaleństwa mieli do dyspozycji doskonale przygotowane trasy narciarskie. Na „oślej łączce” najmłodsi uczestnicy pod czujnym okiem instruktorów uczyli się sztuki szusowania. Około godziny 21.30 odbył się pokaz sztucznych ogni, który był podziwiany przez setki narciarzy będących w tym czasie na stoku oraz mieszkańców miasta przybyłych specjalnie na tę okoliczność. Narciarzy zaproszono do ogrzania się przy ognisku, z którego serwowano gorące kiełbaski. Promując zdrowy styl odżywiania częstowano wszystkich chętnych soczystymi jabłkami.

Udostępnione obiekty i przygotowane atrakcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, co pozwala nam w dobrym samopoczuciu organizować kolejne podobne wydarzenia. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim przybyłym oraz tym, którzy pomogli w organizacji całego przedsięwzięcia.

Do zobaczenia na naszych obiektach!!!!

 

tekst i zdjęcia” Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Wersja XML