Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Katarzyna Groniec „ZOO z piosenkami Agnieszki Osieckiej”

24 stycznia 2016 r. , Zamek Kazimierzowski

Katarzyna Groniec to znakomita artystka, wielokrotnie nagradzana i kochana przez publiczność za wdzięk, ironię, liryzm, pazur sceniczny, ale przede wszystkim za wybitne umiejętności interpretacyjne. Laureatka m. in. głównej nagrody Festiwalu Młodych Talentów w Poznaniu (1988) oraz Grand Prix i Nagrody Dziennikarzy na Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu (1997). W kwietniu 2008 r. Katarzyna Groniec otrzymała „Dyplom Mistrzostwa im Aleksandra Bardiniego” za wybitne osiągnięcia artystyczne w dziedzinie piosenki aktorskiej.

„ZOO” to tytuł koncertu - muzycznego spotkania z wyjątkowymi utworami Agnieszki Osieckiej, które Katarzyna Groniec konfrontuje z własną wrażliwością artystyczną. Doskonałe interpretacje piosenek Agnieszki Osieckiej, znakomite aranżacje, świetni muzycy, wysmakowane wizualizacje i ascetyczne kostiumy złożyły się na koncert Katarzyny Groniec. 

 

 

Projekt „ZOO” jest przejawem najwyższej jakości wykonawstwa piosenki aktorskiej i znakomitego eksperymentowania z nowoczesnymi dźwiękami. Katarzynie Groniec na scenie towarzyszyli wyśmienici muzycy: Łukasz Damrych – klawisze, aranżacje, Tomasz Pierzchniak – bas i Łukasz Sobolak – perkusja. Stworzyli oni spójną muzycznie i kostiumowo kreację sceniczną.
Tego wieczoru inaczej płynął czas i jakaś niebywała energia tej pozornie kruchej artystki i Jej muzyków udzieliła się wszystkim. Artyzm na scenie, a na widowni poruszenie – wszędzie, tu i tu pozytywne, szlachetne emocje. Po koncercie, w zamkowym foyer,  artystka podpisywała swoje wydawnictwa płytowe i rozmawiała z wiernymi fanami.

Wersja XML