Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Mikołajkowa sztafeta pływacka. Szlachetna paczka.

6 grudnia także krytą pływalnię w Przemyślu odwiedził Święty Mikołaj. Klub Pływacki „ORKA” Przemyśl zorganizował z tej okazji sztafetę pływacką, w której udział wzięło dwieście osób. Każdy zawodnik niezależnie od płci i wieku zmierzył się z dystansem 50 metrów. Uczestnicy właczyli się także w akcję pomocy potrzebującej rodzinie w ramach finału akcji „Szlachetna Paczka”.

Wolontariusze z Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu czuwali nad prawidłowym przebiegiem sztafety. Święty Mikołaj kibicował zawodnikom, wszyscy otrzymali Certyfikat Grzecznego Pływaka z podanym międzyczasem uzyskanym podczas startu w sztafecie oraz paczkę z upominkami. Sukcesem zakończył się finał szlachetnej paczki, udało się spakować prezenty dla potrzebującej rodziny za kwotę ok. 4600 złotych.

Brak opisu obrazka

Dziękujemy nauczycielom oraz uczniom ZSEiO w Przemyślu. Trenerom, rodzicom oraz pływakom Klubu Pływackiego „ORKA” Przemyśl. Firmie Hensfort/REM II Sp. z o.o. Firmie P.P.H.U „Stylinart” Sp. z o.o.  oraz Sire.pl. Dzięki darczyńcom rodzina otrzymała między innymi meble, żywność, środki czystości, antyalergiczną kołdrę, koc, pościel, pomoce szkolne, książki, brakujące postaci bohaterów jednej z bajek dla dziecka chorego na mukowiscydozę. Marzeniem chłopaka jest pojechać do zoo, jeden z darczyńców obiecał to marzenie spełnić, jak tylko zdrowie chłopca na to pozwoli. Zawodnicy obiecali Mikołajowi, że za rok poprawią swoje rekordy życiowe a organizatorzy chętnie przygotują kolejne paczki dla potrzebujących.

www.orka.przemysl.pl

Wersja XML