Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wakacyjny Peleton Gwiazd już w Przemyślu.

„Wakacyjny Peleton Gwiazd” to cykl 5 odcinków programu promującego aktywny, zdrowy tryb życia Polaków, łączący elementy show z aspektami turystycznymi. Program jest elementem projektu „Green Velo” dotyczącego budowy „Tras Rowerowych w Polsce Wschodniej”. Już 9 lipca "Peleton Gwiazd" zawita do Przemyśla.

Organizatorzy zapraszają mieszkańców: "Jeśli jeździsz na rowerze, chcesz wziąć udział w nagraniu programu telewizyjnego, razem z gwiazdami programu, przyjedź 9.07 do Przemyśla o godz.10.00 i pokaż, że rowerzyści są potęgą:) miejce, gdzie jeździmy: Przemyśl 10.00, Bolestraszyce - arboretum i fort 12.00 i dłużej ! Czekamy w każdym miejscu na Was!"

Gośćmi programu będą: Edyta Herbuś, Katarzyna Glinka, Joanna Jabłczyńska, Kabaret Skeczów Męczących, Przemysław Cypryański, Rafał Patyra oraz Maciej Iwański jako prowadzący. Jednocześnie na każdym etapie przeprowadzone będą różne, zabawne konkurencje np. czasówka czyli kto najwolniej przejedzie 100 m....., sprint na rowerach, które są niesterowalne, na wielocypedach a także w tandemach, wyścigi rowerami wodnymi (na jeziorach) itp. Każda z konkurencji będzie prezentowana a zwycięzca „etapu” i druga oraz trzecia osoba staną na „pudle” i otrzymają nagrody niczym zawodowi kolarze. Dodatkowymi atrakcjami każdego odcinka będą widowiskowe popisy mistrzów Polski w cyklotrialu.

Emisja programu w TVP 1 w każdy sierpniowy weekend 2015.

Green Velo_TVP.jpeg

W związku z nagraniem programu 9 lipca 2015 r. na terenie Starego miasta wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu jak niżej:

Ustawienie czasowych zakazów wjazdu znaków B-1 w  poniższych lokalizacjach:

ul. Grodzka (skrzyżowanie z ul. Fredry) – znak B-1
ul. Asnyka
ul. Bp. Kocyłowskiego (skrzyżowanie z ul. Katedralną) 
ul. Katedralna (powyżej skrzyżowania z ul. Kapitulną)
ul. Zamkowa
ul. Kr. Jadwigi (skrzyżowanie z ul. Zamkową)  

Wszystkie czasowe zakazy wjazdu obowiązują w dniu 9 lipca 2015 r. od godz. 6.00 – do godz. 12:00

Wyłączenie z eksploatacji parkingu w Rynku po prawej stronie (od płyty Rynku) - parking naprzeciw Muzeum Historii Miasta oraz przed barierkami  w dniu 8 lipca 2015 r. ustawienie znaku B-36 z informacją, iż obowiązuje w dniu 9 lipca 2015 r.

wakacyjny peleton gwiazd mapka.jpeg

 

Wersja XML