Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Samorządowe Zawody Narciarskie

W środę 11 marca br. na stoku narciarskim Kiczera Puławy Górne,  Robert Choma Prezydent Miasta wziął udział w „II PODKARPACKICH MISTRZOSTWACH SAMORZĄDOWYCH W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM” o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego Przewodniczącego Zarządu Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych. Zawody rozegrane zostały w kategoriach indywidualnych kobiety i mężczyźni oraz drużynowej. Reprezentant, Prezydent Miasta walczył II miejsce w kategorii mężczyzn.

W konkursowe szranki stanęło ponad 30 zawodników i zawodniczek z całego województwa. Byli to głównie samorządowcy różnych szczebli oraz pracownicy administracji samorządowej. Zawodnicy walczyli o miejsce na podium w trzech grupach.  Puchary zwycięzcom wręczyli wspólnie Władysław Ortyl Marszałek Województwa Podkarpackiego, Wojciech Farbaniec Burmistrz Gminy Rymanów oraz Zygmunt Nowak Dyrektor Biura PSST w Rzeszowie. 

Jak podkreślali zawodnicy, w tych mistrzostwach bardziej niż o zwycięstwo, chodziło o dobrą zabawę i integrację przedstawicieli samorządu, którzy przy okazji zawodów mieli także okazję rozmawiać na tematy dotyczące rozwoju sportów zimowych na Podkarpaciu.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali: Magdalena Chmielowiec, Robert Pętka, Tomasz Garncarski. Puchary zwycięzcom wręczył marszałek Władysław Ortyl. Jak podkreślali zawodnicy, w tych mistrzostwach bardziej niż o zwycięstwo, chodziło o dobrą zabawę i integrację przedstawicieli samorządu, którzy przy okazji zawodów mieli także okazję rozmawiać na tematy dotyczące rozwoju sportów zimowych na Podkarpaciu.

 

 

Wersja XML