• TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Organizacje pozarządowe

 • Dbajmy o nasze lasy i parki

  Brak opisu obrazka
  Lasy to nie tylko zielone płuca naszej planety, to także schronienie dla dzikich zwierząt, miejsce gdzie wybieramy się na piesze wycieczki, zbieramy grzyby. Niby każdy to wie, dlaczego więc wciąż napotykamy wśród drzew dzikie wysypiska, wyrzucone butelki, gruz z budowy - słowem wszystko to co powinno znaleźć się na wysypisku śmieci? Akcje takie jak "Sprzątanie świata" mają służyć temu, aby edukować młodych ludzi, a przez to nas wszystkich, a przy okazji pozbyć się z lasów, nabrzeży rzek i terenów zielonych tego co pozostawiają tam ludzie. 20 września w czasie kiedy trwa "Sprzątanie świata" 430 nadleśnictw w całej Polsce przeprowadziło akcję ekologiczną #sprzątaMY! zainicjowaną przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. W tym gronie znalazło się oczywiście także Nadleśnictwo Krasiczyn.
  Data publikacji: 20-09-2019 14:53
 • 80. rocznica powołania Podziemnego państwa Polskiego oraz Szarych Szeregów – zapraszamy do udziału w uroczystościach

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy do udziału w uroczystościach.  
  Data publikacji: 20-09-2019 13:36
 • Integracja jest wszystkim

  Brak opisu obrazka
  Problem niepełnosprawności w różnej formie dotyka aż 10% polskiego społeczeństwa, czyli około 4 mln ludzi. W haśle "Integracja jest wszystkim" zawierają się problemy osób niepełnosprawnych, dla których pomoc otaczających osób jest często jedynym sposobem na funkcjonowanie w codziennym życiu. Inicjatorzy koncertu dobywającego się w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego 19 września postanowili poprzez sztukę przybliżyć widzom te codzienne zmagania.
  Data publikacji: 20-09-2019 10:54
 • Podsumowanie ekologicznej akcji TPPiR

  Brak opisu obrazka
  Po raz dziewiąty Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu zaprosiła młodzież przemyskich szkół i wszystkich mieszkańców do udziału w akcji "Zamieniamy makulaturę, szkło, plastiki i elektrośmieci na witaminy dla młodzieży i dzieci". Happening odbywał się zwykle na wiosnę, tym razem jednak organizatorzy, których wspierał Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska UM, postanowili tą rozpoznawalną już w mieście imprezą, pożegnać lato. I jak widać po ilości zebranych odpadów, przemyślanie chętnie włączyli się w tę coroczną akcję. Zebrano podczas niej 32 752 kg elektrośmieci, makulatury, butelek plastikowych, baterii. Patronat Honorowy nad akcją objął Prezydent Miasta Przemyśla Pan Wojciech Bakun.
  Data publikacji: 19-09-2019 13:35
 • Niebawem Światowy Dzień Turystyki – tym razem zapraszamy w podróż Szlakiem Bojowym Wojska Polskiego

  Brak opisu obrazka
  Już od dwunastu lat obchodzimy w Przemyślu Światowy Dzień Turystyki. Program wydarzenia adresowany jest do wszystkich, którzy w szczególny sposób propagują i dostrzegają turystykę w naszym mieście. Podczas poprzednich edycji propagowaliśmy największe atrakcje i bogactwa naszego miasta i okolic oraz kierunki rozwoju tej ważnej społecznie i gospodarczo dziedziny.  
  Data publikacji: 19-09-2019 12:08
 • Inforteca i widowisko historyczne

  Brak opisu obrazka
  Sobotę 21 września warto sobie zarezerwować na poznawanie tajemnic jednego z największych fortów Twierdzy Przemyśl - fortu XIII San Rideau. Organizatorzy wydarzenia Inforteca 2019 zapraszają wszystkich, którzy chcą je poznać na wiele atrakcji zaplanowanych przez cały dzień na terenie fortyfikacji w Bolestraszycach.
  Data publikacji: 18-09-2019 12:35
 • OGŁOSZENIE - Oferta Towarzystwa Muzycznego w Przemyślu

  Brak opisu obrazka
  na realizację zadania publicznego pn. „XXXVI Przemyska Jesień Muzyczna Dźwięki Baśni”.
  Data publikacji: 18-09-2019 09:32
 • Nakręceni na pracę – Rowerem przez Podkarpacie w Przemyślu

  Brak opisu obrazka
  Przyjechali! Nakręceni na pracę – Rowerem przez Podkarpacie – czyli ekipa niezwyczajnych rowerzystów, którzy przemierzyli trasę z Jarosławia przez Leżajsk, Kolbuszową, Rzeszów, Krosno i Sanok, by 17 września br. dotrzeć do przedostatniego punktu na mapie wyprawy – na przemyski Rynek Starego Miasta. Cykliści biorący udział w rajdzie kręcili kilometry, a tym samym zwracali uwagę na to, że warto zatrudniać osoby niepełnosprawne - że są one znakomitymi, pełnowartościowymi pracownikami, bez specjalnych praw czy przywilejów.
  Data publikacji: 17-09-2019 16:53
 • Integracja jest wszystkim – piękny koncert w ważnej sprawie – ZAPRASZAMY!

  Brak opisu obrazka
  Serdecznie zapraszamy Państwa na koncert "Integracja jest wszystkim", który odbędzie się w czwartek, 19 września o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK. Wydarzenie organizowane przez młodego, bardzo aktywnego przemyskiego działacza społecznego - Krzysztofa Gudzelaka oraz jego kolegów ma na celu przedstawienie codziennych zmagań, z jakimi borykają się osoby z niepełnosprawnościami.   Wydarzenie odbędzie się pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Przemyśla.
  Data publikacji: 17-09-2019 14:52
 • Zakończenie lata z Przemyskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji – ZAPRASZAMY!

  Brak opisu obrazka
  Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza mieszkańców naszego miasta na imprezę integracyjną, będącą jednocześnie symbolicznym zakończeniem lata.
  Data publikacji: 17-09-2019 12:30
Wersja XML

Miasto Przemyśl
ul. Rynek 1
37-700 Przemyśl
tel. 16 678-68-20
fax 16 678-64-49
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 22202686
w tym miesiącu: 316174
dzisiaj: 5956