Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Organizacje pozarządowe

 • Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych

  grafika poglądowa - koła zębate z postaciami ludzi
  Uwaga pilne! Do 31 stycznia 2022 r. organizacje zarejestrowane w KRS są zobowiązane do dokonania wpisu do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych.
  Data publikacji: 30-12-2021 13:05
 • 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przemyślu

  Brak opisu obrazka
  ,,Przejrzyj na oczy" - tak brzmi hasło jubileuszowego, bo 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy !
  Data publikacji: 24-01-2022 15:10
 • Ogłoszenie ostatecznych wyników konkursu ofert na realizację zadania w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Przemyślu na 2022 r.

  Ostateczne wyniki konkursu dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej tut. Urzędu (www.przemysl.pl) oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego, Rynek 1.
  Data publikacji: 25-01-2022 11:26
 • Trwa nabór ofert na dofinansowanie realizacji zadań publicznych w Ministerstwie Sportu i Turystyki

  Zdjęcie poglądowe - mężczyzna z plecakiem idący górskim szlakiem
  Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna przypomina, że do końca stycznia trwa nabór ofert na dofinansowanie realizacji zadań publicznych w Ministerstwie Sportu i Turystyki. 
  Data publikacji: 25-01-2022 10:30
 • Zapraszamy do nowego projektu "Powrót do zdrowia, powrót do pracy!"

  Brak opisu obrazka
   Informujemy, że trwa rekrutacja do projektu pn. „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy”, który jest realizowany przez PFRON we współpracy z ZUS i CIOP.
  Data publikacji: 25-01-2022 09:25
 • Wieczór z kolędą

  Plakat wydarzenia ze zdjęciem świątecznego stroika pod którym leżą nuty.
Tekst: ROBOTNICZE STOWARZYSZENIE TWÓRCÓW KULTURY W PRZEMYŚLU
ZAPRASZA NA WIECZÓR
KOLĘDNICY
WYSTĘPUJĄ KLUBOWICZE I
SYMPATYCY RSTK
26 STYCZNIA 2022
GODZ. 18.00 (ŚRODA)
SALA KONCERTOWA
TOWARZYSTWA MUZYCZNEGO
PRZEMYŚL, UL. RYNEK 5
ŚWIATŁO I DŹWIĘK:
PIOTR MISIŃSKI
WSTĘP WOLNY
  Robotnicze Stowarzyszenie Twórców Kultury serdecznie zaprasza na wieczór z kolędą, który odbędzie się 26 stycznia o godzinie 18-tej, w sali Towarzystwa Muzycznego, Przemyśl, Rynek 5 (z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego).
  Data publikacji: 25-01-2022 08:32
 • Rozstrzygnięto konkurs ofert na realizację zadania w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Przemyślu na 2022 r.

  Informujemy, iż został rozstrzygnięty konkurs ofert na realizację zadania w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Przemyślu na 2022 r.:  
  Data publikacji: 19-01-2022 15:07
 • Kapituła XVII Europejskiego Salonu Sukcesu wręczyła swoje wyróżnienia

  Laureaci na scenie
  Scena Zamku Kazimierzowskiego 15 stycznia br. była świadkiem kolejnego, już 17. Europejskiego Salonu Sukcesu, połączonego z Opłatkiem Wielokulturowym. W czasie tego wydarzenia poznaliśmy tegorocznych laureatów tytułu "Lider Sukcesu" oraz specjalnego wyróżnienia "Laur Terra Premisliensis". Sala widowiskowa zgromadziła wielu znamienitych gości: JE Abpa Adama Szala Metropolitę Przemyskiego, Wikariusza Generalnego Archidiecezji Przemysko-Warszawskiej w Polsce ks. Mitrata Bogdana Stepana, Ks. Prof. ppłk. Jerzego Mokrauza – dziekana Wojsk Specjalnych obrządku prawosławnego, Posła na Sejm RP Marka Rząsę, Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego Piotra Pilcha, Starostę Przemyskiego Jana Pączka i Wicestarostę Przemyskiego Marka Kudłę, wójtów Gmin Medyka oraz Dynów.
  Data publikacji: 18-01-2022 10:17
 • Remont Przystani Wodnej. Ruszyła zbiórka na portalu Pomagam.pl

  Brak opisu obrazka
  Przystań Wodna w Przemyślu to wyjątkowe miejsce spotkań. Zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i pozostałych mieszkańców chcących spędzić aktywnie czas uprawiając sporty wodne. Miejsce, w którym wychowało się kilka pokoleń. Zrujnowany teren częściowo wyremontowano i doprowadzono do stanu nadającego się do użytku. Przystań służy już mieszkańcom, głównie dzieciom i młodzieży, także niepełnosprawnej. Zbiórka na Pomagam.pl umożliwi dalszy remont tego wyjątkowego miejsca.
  Data publikacji: 17-01-2022 15:23
 • „#HEN” monodram Rafała Paśko ponownie na zamkowej scenie

  Brak opisu obrazka
  Najmłodszym artystycznym dzieckiem Rafała Paśko, nauczyciela, aktora-amatora, założyciela Teatru S.A.N. w Przemyślu jest monodram pt. „#HEN”. Premiera autorskiego spektaklu przemyskiego twórcy odbyła się 20 lipca 2021 roku na scenie Zamku Kazimierzowskiego. Spektakl zobaczymy ponownie 22 stycznia 2022 r. o godz. 18.00 - sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego, bilety w cenie 10 zł do nabycia w sklepie muzycznym „Musicland” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82 oraz na godzinę przed spektaklem na Zamku Kazimierzowskim.
  Data publikacji: 17-01-2022 14:35
Wersja XML