Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Organizacje pozarządowe

 • Karnawałowa Potańcówka dla Seniorów - ZAPROSZENIE

  Brak opisu obrazka
  Karnawał – czas radości, gorących rytmów, zabawy i tańca… Jak powszechnie wiadomo, śmiech i taniec to samo zdrowie. A ponieważ zdrowia nigdy za wiele, dlatego postanowiliśmy zaprosić wszystkich dojrzałych, ale przecież wciąż młodych duchem Seniorów na Karnawałową Potańcówkę.
  Data publikacji: 24-01-2020 10:32
 • Zapal znicz wywiezionym na nieludzką ziemię

  Brak opisu obrazka
  Związek Sybiraków Oddział w Przemyślu, Urząd Miejski w Przemyślu, Centrum Kulturalne w Przemyślu oraz Przemyskie Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej X D.O.K. zapraszają do udziału w uroczystościach z okazji 80. rocznicy deportacji Polaków na Sybir.
  Data publikacji: 24-01-2020 09:05
 • Trwa XXIII edycja Konkursu „Dobroczyńca Roku”

  Brak opisu obrazka
  Do 12 lutego można zgłaszać firmy i fundacje korporacyjne do Konkursu o tytuł „Dobroczyńcy Roku”. Konkurs nagradza i promuje najbardziej odpowiedzialne duże i małe firmy, które angażują się w działania na rzecz zmiany świata - zarówno na szczeblu lokalnym, jak i globalnym.
  Data publikacji: 24-01-2020 14:09
 • Ogłoszono konkurs na realizację w 2020 roku zadań z zakresu sportu

  Brak opisu obrazka
  Ogłoszono konkurs na realizację w 2020 roku zadań z zakresu sportu.
  Data publikacji: 13-01-2020 15:07
 • "Dzieje i kultura Żydów Przemyśla oraz okolicznych miejscowości – z obecnej perspektywy” - spotkanie w ramach XII Obchodów Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu na Podkarpaciu

  Brak opisu obrazka
  Jednym z punktów programu obchodów jest dyskusja panelowa, która odbędzie się 30 stycznia o godz. 11.00 w Przemyskiej Bibliotece Publicznej. W spotkaniu pn. „Dzieje i kultura Żydów Przemyśla oraz okolicznych miejscowości – z obecnej perspektywy” wezmą udział Renata Frenkel, Dina Steinbruch, Jeffrey Cymbler, Yaelm Kalcheim, s. Katarzyna Kowalska oraz prof. Wacław Wierzbieniec.  
  Data publikacji: 21-01-2020 15:20
 • Wyzwanie na dziś: Życie bez raka!

  Brak opisu obrazka
  Nowotwór jest chorobą, która może dotknąć każdego z nas… Bez względu na wiek. Niestety z każdym rokiem zachorowalność na nowotwory w Polsce rośnie. Nie jest żadną tajemnicą, że najlepszym sposobem, by się przed nimi uchronić jest profilaktyka.
  Data publikacji: 21-01-2020 11:14
 • Pierwsze doświadczenia Organizatorów Społecznościowych

  Brak opisu obrazka
  Już w najbliższy poniedziałek (20 stycznia, godz. 17.00) odbędzie się spotkanie związane z realizowanym w Przemyślu projektem "Społecznie zorganizowani". Zapraszamy mieszkańców osiedli: Mickiewicza, Łukasińskiego, Stare Miasto, Przemysława. Porozmawiajmy o pierwszych doświadczeniach Organizatorów Społecznych.
  Data publikacji: 16-01-2020 15:40
 • Spotkanie opłatkowe organizacji pozarządowych

  Brak opisu obrazka
  15 stycznia 2020 r. w siedzibie Przemyskiej Biblioteki Publicznej odbyło się piąte spotkanie opłatkowe organizacji pozarządowych. Wzięli w nim udział licznie zgromadzeni przedstawicieli trzeciego sektora, Przemyskiej Rady Seniorów II kadencji wspólnie z Przewodniczącą Rady Miejskiej Ewą Sawicką, Sekretarzem Miasta Dariuszem Łapą, Starostą Przemyskim Janem Pączkiem, radnymi, przedstawicielami Urzędu Miejskiego.
  Data publikacji: 16-01-2020 15:29
 • 8. edycja akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”

  Brak opisu obrazka
  Ruszył nabór do 8. edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Polska Organizacja Turystyczna zaprasza przedsiębiorców z branży turystycznej, instytucje samorządowe, hotelarzy, restauratorów, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego, a także organizatorów eventów sportowych - rejestracja trwa do 31 stycznia. Wiosenna edycja odbędzie się w weekend 20-22 marca. Udział w akcji to nie tylko szansa na pozyskanie nowych klientów z Polski i za granicy, ale także doskonała okazja do darmowej reklamy.
  Data publikacji: 16-01-2020 11:57
 • Wycofanie serii leku Espumisan ze sprzedaży

  10 stycznia 2020 r. Główny Inspektorat Farmaceutyczny wydał decyzję, na mocy której wycofano z obrotu na terenie całego kraju serię leku Espumisan w kroplach, popularnego preparatu stosowanego na wzdęcia i gazy u dorosłych, a także w celu łagodzenia objawów kolki niemowlęcej u najmłodszych.
  Data publikacji: 14-01-2020 13:22
Wersja XML