Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Organizacje pozarządowe

 • 23. "Galicyjskie" Manewry Szwejkowskie

  Brak opisu obrazka
  Lipiec w Przemyślu od kilkunastu lat nieodłącznie kojarzy się z dobrą zabawą, trochę z przymrużeniem oka, do której zapraszają mieszkańców i turystów członkowie Przemyskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka. Tegoroczne, 23. już, Manewry Szwejkowskie nosiły miano "Galicyjskich" i chociaż wymogi związane z pandemią wymusiły na organizatorach ograniczenie liczby uczestników, to jak zwykle w bogatym programie imprezy nie zabrakło uczestników z ojczyzny Dobrego Wojaka Szwejka, czyli Czech i całej Polski: z Gdańska, Torunia, Piły, Warszawy, Chrzanowa, Cieszyna, Krakowa, Kielc, Starachowic i Stalowej Woli.
  Data publikacji: 07-07-2020 15:26
 • #WYJDŹZDOMU - czyli przewodnik PTTK zaprasza na spacer!

  Brak opisu obrazka
  #WYJDŹZDOMU - pod tym hasłem kryje się tegoroczna odsłona akcji „Stop Przewodnik Czeka!”.
  Data publikacji: 07-07-2020 10:56
 • Przebadaj się w kierunku osteoporozy

  Brak opisu obrazka
  Firma MD Multidiagnostica zaprasza 29 lipca do osteobusa przy przychodni perzy ul. Sportowej na badania dentysometryczne w kierunku osteoporozy. Szczegóły rejestracji znajdą Państwo na plakacie.
  Data publikacji: 07-07-2020 09:20
 • Plenerowa wystawa poświęcona kapitanowi Henrykowi Jaskule stanie na Rynku

  Brak opisu obrazka
  Prezydent Miasta Przemyśla, Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej, Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska, Przemyski Okręgowy Związek Żeglarski, Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy plenerowej 2020 - ROKIEM KAPITANA HENRYKA JASKUŁY.  
  Data publikacji: 03-07-2020 14:33
 • Ogłoszenie - oferta parafii pw. św. Józefa - Salezjanie w Przemyślu

  Obraz Thomas Steiner z Pixabay
  na realizację zadania publicznego pn. XX Międzynarodowy Festiwal Salezjańskie Lato Muzyczne „Między Wschodem a Zachodem”.
  Data publikacji: 03-07-2020 10:07
 • Hołd dla Kapitana Henryka Jaskuły

  Brak opisu obrazka
  28 czerwca b.r. grupa przemyskich żeglarzy w drodze do portów Szwecji i Danii oddała hołd na Morzu Bałtyckim śp. kpt. Henrykowi Jaskule w 40-tą rocznicę zakończenia rejsu solo non stop dookoła świata. Wiązanka polskich kwiatów spoczęła na falach Bałtyku by upamiętnić to ważne dla Przemyśla i żeglarskiego świata wydarzenie i jednocześnie w ten sposób pożegnać znanego na całym świecie przemyskiego śp. żeglarza. Wiązankę na wodach Bałtyku złożył prezydent miasta Przemyśla i żeglarz Wojciech Bakun.
  Data publikacji: 02-07-2020 09:59
 • Casting do "Sanatarium miłości" tylko do dzisiaj!

  Brak opisu obrazka
  W ostatniej chwili dotarło do nas ogłoszenie o castingu do programu TVP „Sanatorium miłości”. Tylko do 6 lipca osoby stanu wolnego zainteresowane udziałem w trzeciej edycji programu, które ukończyły sześćdziesiąty rok życia, mogą jeszcze przesyłać swoje zgłoszenia. Producenci programu chcą udowodnić, że emerytura to nowy i przede wszystkim aktywny rozdział życia. Sześć pań i sześciu panów wyrusza w niezwykłą, pełną emocji i wrażeń podróż. Program prowadzi Marta Manowska.  
  Data publikacji: 06-07-2020 15:03
 • 23. „Galicyjskie” C.K. Manewry Szwejkowskie w Twierdzy Przemyśl

  Brak opisu obrazka
  Sztab 23 . „Galicyjskich” Manewrów Szwejkowskich w Twierdzy Przemyśl uprzejmie informuje, że zostały dopięte wszelkie sprawy związane z organizacją kolejnej edycji Manewrów, które odbędą się w dniach 3, 4 i 5 lipca pod patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla.
  Data publikacji: 30-06-2020 13:50
 • Zbiórka na rzecz poszkodowanych z Birczy

  Brak opisu obrazka
  W poprzednim tygodniu całe Podkarpacie dotknięte zostało gwałtownymi opadami deszczu. Niespotykane warunki pogodowe spowodowały olbrzymie straty: zniszczone drogi, zerwane mosty, a przede wszystkim zalane gospodarstwa domowe i utrata często całego dorobku życia. Prezydent Miasta Wojciech Bakun wraz z radnymi Klubu Radnych Rady Miejskiej w Przemyślu "Wspólnie dla Przemyśla" są inicjatorami zbiórki dla poszkodowanych w jednej z najbardziej dotkniętej kataklizmem gmin - Birczy.
  Data publikacji: 29-06-2020 11:24
 • Likwidacja Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Zainteresowań Twórczych Dzieci i Młodzieży w Przemyślu

  Brak opisu obrazka
  Ogłoszenie o likwidacji Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Zainteresowań Twórczych Dzieci i Młodzieży
  Data publikacji: 29-06-2020 11:05
Wersja XML